ЗАТВЕРДЖЕНО
|
І етап | 03 – 10.07 | АТЛ-трофі | Київська, Житомірська, Рівненська, Волинська обл. | ФОП Осадчий С.І. |
ІІ етап | 26 – 28.06 | Горган-Трофі | Івано-Франковська обл. | ФОП Яцинич В.Р. |
ІІІ етап | 29 – 30.10 | Кармагеддон 5 | Харківська обл. | СК «Харків Юніон» |
ОСОБИСТИЙ ЗАЛІК | КОМАНДНИЙ ЗАЛІК | |||
1 залікова група «ТР1» |
2 залікова група «ТР2» |
3 залікова група «ТР3» |
4 залікова група «ATV» |
6 залікова група «Туризм» |
---|---|---|---|---|
ОСОБИСТИЙ ЗАЛІК |
||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 залікова група «ТР1» — ПЕРШІ ВОДІЇ |
||||||||||
Місце | Прізвище, імя водія | Місто | Набрані очки в етапах | Сума | Рез. (сума -1 гірший) |
|||||
І етап | ІІ етап | ІІІ етап | ||||||||
Місце | Бали | Місце | Бали | Місце | Бали | |||||
1 | Бідюк Віктор | Київ | 2 | 2 | 10 | 10 | 1 | 2 | 14 | 4 |
2 | Улезко Дмитро | Ірпінь | 1 | 1 | 6 | 6 | 2 | 4 | 11 | 5 |
3 | Яценко Олексій | Київ | 4 | 4 | 2 | 2 | 4 | 8 | 14 | 6 |
4 | Пономарчук Віктор | Дніпропетровськ | схід | 1 | 1 | 5 | 10 | 11 | 11 | |
5 | Кукуруза Костянтин | Дніпропетровськ | 3 | 3 | 9 | 9 | 12 | 12 | ||
6 | Счисльонок Олексій | Харків | 7 | 7 | 15 | 15 | 22 | 22 | ||
7 | Кравчук Юрій | Ясіня | 3 | 3 | 3 | 3 | ||||
8 | Повч Роман | Ужгород | 4 | 4 | 4 | 4 | ||||
9 | Филипський Андрій | Стаханов | 5 | 5 | 5 | 5 | ||||
10 | Скарбовійчук Олександр | Київ | 5 | 5 | 5 | 5 | ||||
11 | Владіміров Володимир | Київ | 6 | 6 | 6 | 6 | ||||
12 | Костюк Сергій | Кременчуг | 3 | 6 | 6 | 6 | ||||
13 | Федашко Петро | Червоноград | 7 | 7 | 7 | 7 | ||||
14 | Маслов Віталій | Красний Луч | 8 | 8 | 8 | 8 | ||||
15 | Царюк Олександр | Чернівці | 8 | 8 | 8 | 8 | ||||
16 | Гудзь Денис | Київ | 9 | 9 | 9 | 9 | ||||
17 | Рудь Руслан | Одеса | 11 | 11 | 11 | 11 | ||||
18 | Шаршоль Микола | Тернопіль | 12 | 12 | 12 | 12 | ||||
19 | Киричок Вадим | Ужгород | 13 | 13 | 13 | 13 | ||||
20 | Павлюк Олександр | Київ | 14 | 14 | 14 | 14 | ||||
21 | Рукша Дмитро | Одеса | 16 | 16 | 16 | 16 | ||||
22 | Сечков Яків | Кременчуг | 17 | 17 | 17 | 17 | ||||
23 | Левицький Юрій | Івано-Франківськ | 18 | 18 | 18 | 18 | ||||
1 залікова група «ТР1» — ДРУГІ ВОДІЇ |
||||||||||
Місце | Прізвище, імя водія | Місто | Набрані очки в етапах | Сума | Рез. (сума -1 гірший) |
|||||
І етап | ІІ етап | ІІІ етап | ||||||||
Місце | Бали | Місце | Бали | Місце | Бали | |||||
1 | Гусаков Генадій | Київ | 2 | 2 | 10 | 10 | 1 | 2 | 14 | 4 |
2 | Чернєцов Олександр | Київ | 1 | 1 | 6 | 6 | 2 | 4 | 11 | 5 |
3 | Макаренко Олександр | Київ | 4 | 4 | 2 | 2 | 4 | 8 | 14 | 6 |
4 | Мальцев Сергій | Дніпропетровськ | 1 | 1 | 5 | 10 | 11 | 11 | ||
5 | Павлов Олександр | Дніпропетровьск | 3 | 3 | 9 | 9 | 12 | 12 | ||
6 | Кіншаков Роман | Харків | 7 | 7 | 15 | 15 | 22 | 22 | ||
7 | Йонаш Володимир | Рахів | 3 | 3 | 3 | 3 | ||||
8 | Повч Богдан | Ужгород | 4 | 4 | 4 | 4 | ||||
9 | Бондар Генадій | Северодонецьк | 5 | 5 | 5 | 5 | ||||
10 | Кленін Сергій | Донецьк | 5 | 5 | 5 | 5 | ||||
11 | Данілов Віталій | Одеса | 6 | 6 | 6 | 6 | ||||
12 | Руляков Денис | Кременчуг | 3 | 6 | 6 | 6 | ||||
13 | Федашко Тарас | Червоноград | 7 | 7 | 7 | 7 | ||||
14 | Ольшанський Сергій | Красний Луч | 8 | 8 | 8 | 8 | ||||
15 | Мартенюк Олександр | Чернівці | 8 | 8 | 8 | 8 | ||||
16 | Гевель Андрій | Київ | 9 | 9 | 9 | 9 | ||||
17 | Кулак Юлія | Одеса | 11 | 11 | 11 | 11 | ||||
18 | Возьний Андрій | Тернопіль | 12 | 12 | 12 | 12 | ||||
19 | Молнар Ішвтан | Ужгород | 13 | 13 | 13 | 13 | ||||
20 | Менделя Дмитро | Киів | 14 | 14 | 14 | 14 | ||||
21 | Чорний Руслан | Одеса | 16 | 16 | 16 | 16 | ||||
22 | Малашенко Віктор | Кременчуг | 17 | 17 | 17 | 17 | ||||
23 | Растопчин Сергій | Івано-Франківськ | 18 | 18 | 18 | 18 | ||||
2 залікова група «ТР2» — ПЕРШІ ВОДІЇ |
||||||||||
Місце | Прізвище, імя водія | Місто | Набрані очки в етапах | Сума | Рез. (сума -1 гірший) |
|||||
І етап | ІІ етап | ІІІ етап | ||||||||
Місце | Бали | Місце | Бали | Місце | Бали | |||||
1 | Єршов Сергій | Київ | 2 | 2 | 16 | 16 | 2 | 2 | 20 | 4 |
3 | Брусенцов Володимир | Харків | 4 | 4 | 1 | 1 | 5 | 5 | ||
2 | Васільєв Ігор | Вільне | 3 | 3 | 2 | 2 | 5 | 5 | 10 | 5 |
4 | Дмітрієв Олександр | Київ | 1 | 1 | 6 | 6 | 7 | 7 | ||
5 | Ніконов Олег | Київ | 6 | 6 | 19 | 19 | 3 | 3 | 9 | 9 |
6 | Малашенко Віктор | Кременчук | 11 | 11 | 7 | 7 | 18 | 18 | ||
7 | Прудніков Михайло | Днепродзержинськ | 7 | 7 | 29 | 29 | 36 | 36 | ||
8 | Тараненко Ярослав | Київ | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||
9 | Воробйов Роман | Сімферополь | 3 | 3 | 3 | 3 | ||||
10 | Левицький Юрій | Стрий | 4 | 4 | 4 | 4 | ||||
11 | Халаімов Денис | Харків | схід | 4 | 4 | 4 | 4 | |||
12 | Кулик Валерій | Вишгород | 5 | 5 | 5 | 5 | ||||
13 | Абрамчук Віталій | Чорна Тиса | 5 | 5 | 5 | 5 | ||||
14 | Мартенюк Володимир | Чернівці | 6 | 6 | 6 | 6 | ||||
15 | Британський Владіслав | Чернівці | 7 | 7 | 7 | 7 | ||||
16 | Гуртовой Олександр | Донецьк | 8 | 8 | 8 | 8 | ||||
17 | Цібізов Олександр | Сімферополь | 8 | 8 | 8 | 8 | ||||
18 | Жижин Андрій | Київ | 9 | 9 | 9 | 9 | ||||
19 | Ілюк Руслан | Коломия | 9 | 9 | 9 | 9 | ||||
20 | Гнідаж Богдан | Київ | 10 | 10 | 10 | 10 | ||||
21 | Микитюк Олексій | Ясіня | 10 | 10 | 10 | 10 | ||||
22 | Павлюк Ярослав | Ясіня | 11 | 11 | 11 | 11 | ||||
23 | Дацюк Андрій | Київ | 12 | 12 | 12 | 12 | ||||
24 | Ковінько Олександр | Вінниця | 12 | 12 | 12 | 12 | ||||
25 | Демченко Дмитро | Київ | 13 | 13 | 13 | 13 | ||||
26 | Терещенко Володимир | Ужгород | 14 | 14 | 14 | 14 | ||||
27 | Гончарук Олександр | Ужгород | 15 | 15 | 15 | 15 | ||||
28 | Малинка Андрій | Сімферополь | 17 | 17 | 17 | 17 | ||||
29 | Ксьондз Вячеслав | Ніжнєгорський | 18 | 18 | 18 | 18 | ||||
30 | Гісем Дмитро | Голубине | 20 | 20 | 20 | 20 | ||||
31 | Пенкаль Сергій | Хмельницький | 21 | 21 | 21 | 21 | ||||
32 | Олень Ярослав | В.Березний | 22 | 22 | 22 | 22 | ||||
33 | Лисенко Олександр | Київ | 23 | 23 | 23 | 23 | ||||
34 | Никитенко Володимир | Одеса | 24 | 24 | 24 | 24 | ||||
35 | Волковинський Андрій | Київ | 25 | 25 | 25 | 25 | ||||
36 | Донец Андрій | Київ | 26 | 26 | 26 | 26 | ||||
37 | Кульков Олексій | Київ | 27 | 27 | 27 | 27 | ||||
38 | Карпінський Мирослав | Стрий | 28 | 28 | 28 | 28 | ||||
39 | Приваленко Валерій | Одеса | 30 | 30 | 30 | 30 | ||||
40 | Пєтухов Ілля | Київ | 31 | 31 | 31 | 31 | ||||
- | Анісов Олег | Кременчуг | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Никитенко Володимир | Одеса | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Пенколь Сергій | Хмельницький | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Сонько Олег | Київ | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Фролов Ігор | Днепродзержинськ | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Янукович Віктор | Київ | схід | не класіфіковано | ||||||
2 залікова група «ТР2» — ДРУГІ ВОДІЇ |
||||||||||
Місце | Прізвище, імя водія | Місто | Набрані очки в етапах | Сума | Рез. (сума -1 гірший) |
|||||
І етап | ІІ етап | ІІІ етап | ||||||||
Місце | Бали | Місце | Бали | Місце | Бали | |||||
1 | Бурахович Андрій | Київ | 2 | 2 | 16 | 16 | 2 | 2 | 20 | 4 |
2 | Корнієнко Віталій | Харків | 4 | 4 | 1 | 1 | 5 | 5 | ||
3 | Стоянов Віктор | Вільне | 3 | 3 | 2 | 2 | 5 | 5 | 10 | 5 |
4 | Добрянський Сергій | Київ | 1 | 1 | 6 | 6 | 7 | 7 | ||
5 | Січков Яків | Кременчук | 11 | 11 | 7 | 7 | 18 | 18 | ||
6 | Ніконов Андрій | Київ | 6 | 6 | 19 | 19 | 25 | 25 | ||
7 | Грищенко Олексій | Дніпропетровьск | 7 | 7 | 29 | 29 | 36 | 36 | ||
8 | Колієвський Олександр | Київ | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||
9 | Шило Володимир | Сімферополь | 3 | 3 | 3 | 3 | ||||
10 | Свинарчук Сергій | Київ | 3 | 3 | 3 | 3 | ||||
11 | Фойтух Мирослав | Свінна | 4 | 4 | 4 | 4 | ||||
12 | Монастирьов Віталій | Харьков | 4 | 4 | 4 | 4 | ||||
13 | Шинкарецький Олег | Вишгород | 5 | 5 | 5 | 5 | ||||
14 | Лукашенко Володимир | Мукачево | 5 | 5 | 5 | 5 | ||||
15 | Казачков Олексій | Чернівці | 6 | 6 | 6 | 6 | ||||
16 | Бурковський Фелікс | Чернівці | 7 | 7 | 7 | 7 | ||||
17 | Шевчик Сергій | Донецьк | 8 | 8 | 8 | 8 | ||||
18 | Глобін Роман | Сімферополь | 8 | 8 | 8 | 8 | ||||
19 | Гнєдіков Борис | Фастів | 9 | 9 | 9 | 9 | ||||
20 | Німчук Микола | Коломия | 9 | 9 | 9 | 9 | ||||
21 | Білозор В'ячеслав | Київ | 10 | 10 | 10 | 10 | ||||
22 | Прочюк Юрій | Ясіня | 10 | 10 | 10 | 10 | ||||
23 | Франц Томаш | Ясіня | 11 | 11 | 11 | 11 | ||||
24 | Ваховський Руслан | Київ | 12 | 12 | 12 | 12 | ||||
25 | Юрченко Ігор | Вінниця | 12 | 12 | 12 | 12 | ||||
26 | Павленко Андрій | Ужгород | 13 | 13 | 13 | 13 | ||||
27 | Куберка Володимир | Ужгород | 14 | 14 | 14 | 14 | ||||
28 | Шпінь Юрій | Ужгород | 15 | 15 | 15 | 15 | ||||
29 | Кузнецов Андрій | Сімферополь | 17 | 17 | 17 | 17 | ||||
30 | Бобильов Сергій | Коктебєль | 18 | 18 | 18 | 18 | ||||
31 | Лендел Олександр | Свалява | 20 | 20 | 20 | 20 | ||||
32 | Парахін Вадим | Хмельницький | 21 | 21 | 21 | 21 | ||||
33 | Олень Михайло | В.Березний | 22 | 22 | 22 | 22 | ||||
34 | Ключенко Володимир | Київ | 23 | 23 | 23 | 23 | ||||
35 | Шереметьєв Антон | Одеса | схід | 24 | 24 | 24 | 24 | |||
36 | Воронов Олексій | Київ | 25 | 25 | 25 | 25 | ||||
37 | Немченко Олександр | Київ | 26 | 26 | 26 | 26 | ||||
38 | Шашко Тарас | Київ | 27 | 27 | 27 | 27 | ||||
39 | Кухарук Богдан | Львів | 28 | 28 | 28 | 28 | ||||
40 | Козирєва Тетяна | Одеса | 30 | 30 | 30 | 30 | ||||
41 | Кзицький Євген | Київ | 31 | 31 | 31 | 31 | ||||
- | Божок Олексій | Київ | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Литовченко Олександр | Дніпропетровьск | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Максан Олександр | Кременчуг | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Маліновський Юрій | Хмельницький | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Міньков Дмитро | Зміїв | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Хованський Сергій | Донецьк | схід | не класіфіковано | ||||||
3 залікова група «ТР3» — ПЕРШІ ВОДІЇ |
||||||||||
Місце | Прізвище, імя водія | Місто | Набрані очки в етапах | Сума | Рез. (сума -1 гірший) |
|||||
І етап | ІІ етап | ІІІ етап | ||||||||
Місце | Бали | Місце | Бали | Місце | Бали | |||||
1 | Імерідзе Борис | Одеса | 2 | 2 | 13 | 13 | 2 | 4 | 19 | 6 |
2 | Самборський Дмитро | Одеса | схід | 1 | 1 | 3 | 6 | 7 | 7 | |
3 | Ель-Халабі Рафік | Абрамівка | 1 | 1 | 8 | 8 | 5 | 10 | 19 | 9 |
4 | Гапоненко Ігор | Одеса | 9 | 9 | 4 | 8 | 17 | 17 | ||
5 | Осадчій Сергій | Київ | 1 | 2 | 2 | 2 | ||||
6 | Свирипа Леонід | Одеса | схід | 2 | 2 | 2 | 2 | |||
7 | Остапенко Сергій | Київ | 3 | 3 | 3 | 3 | ||||
8 | Конохов Олексій | Севастопіль | 3 | 3 | 3 | 3 | ||||
9 | Дмітрієв Олександр | Київ | 4 | 4 | 4 | 4 | ||||
10 | Кудрявцев Михайло | Молодіжне | 5 | 5 | 5 | 5 | ||||
11 | Джолос Тарас | Конотоп | схід | 6 | 6 | 6 | 6 | |||
12 | Жук Олег | Східниця | 7 | 7 | 7 | 7 | ||||
13 | Павленко Генадій | Київ | 10 | 10 | 10 | 10 | ||||
14 | Карчевський Дмитро | Львів | схід | 11 | 11 | 11 | 11 | |||
15 | Комаров Станіслав | Львів | 12 | 12 | 12 | 12 | ||||
3 залікова група «ТР3» — ДРУГІ ВОДІЇ |
||||||||||
Місце | Прізвище, імя водія | Місто | Набрані очки в етапах | Сума | Рез. (сума -1 гірший) |
|||||
І етап | ІІ етап | ІІІ етап | ||||||||
Місце | Бали | Місце | Бали | Місце | Бали | |||||
1 | Кривицька Аннна | Київ | схід | 4 | 4 | 1 | 2 | 6 | 6 | |
2 | Драганов Олексій | Одеса | 2 | 2 | 13 | 13 | 2 | 4 | 19 | 6 |
3 | Горбаченко Роман | Одеса | схід | 1 | 1 | 3 | 6 | 7 | 7 | |
4 | Капінос Андрій | Харків | 1 | 1 | 8 | 8 | 5 | 10 | 19 | 9 |
5 | Пересипкін Євген | Одеса | 9 | 9 | 4 | 8 | 17 | 17 | ||
6 | Поступайло Іван | Одеса | схід | 2 | 2 | 2 | 2 | |||
7 | Свінарчук Сергій | Київ | 3 | 3 | 3 | 3 | ||||
8 | Аверін Олександр | Севастопіль | 3 | 3 | 3 | 3 | ||||
9 | Юмашев Олександр | Молодіжне | 5 | 5 | 5 | 5 | ||||
10 | Колесніков Сергій | Конотоп | 6 | 6 | 6 | 6 | ||||
11 | Жук Ігор | Східниця | 7 | 7 | 7 | 7 | ||||
12 | Богданов Володимир | Київ | 10 | 10 | 10 | 10 | ||||
13 | Бельский Олександр | Львів | 11 | 11 | 11 | 11 | ||||
14 | Петровський Сергій | Львів | 12 | 12 | 12 | 12 | ||||
- | Комаров Станіслав | Львів | схід | не класіфіковано | ||||||
4 залікова група «ATV» — ПЕРШІ ВОДІЇ |
||||||||||
Місце | Прізвище, імя водія | Місто | Набрані очки в етапах | Сума | Рез. (сума -1 гірший) |
|||||
І етап | ІІ етап | ІІІ етап | ||||||||
Місце | Бали | Місце | Бали | Місце | Бали | |||||
1 | Дзиба Микола | Київ | 1 | 1 | 3 | 3 | 1 | 1 | 5 | 2 |
2 | Літвінов Павло | Львів | 4 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 | 9 | 5 |
3 | Микуленко Костянтин | Балаклія | 6 | 6 | 10 | 10 | 5 | 5 | 21 | 11 |
4 | Пархоменко Геннадій | Волноваха | 8 | 8 | 4 | 4 | 12 | 12 | ||
5 | Логвиненко Сергій | Київ | 7 | 7 | 8 | 8 | 15 | 15 | ||
6 | Довбиш В'ячеслав | Обухів | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||
7 | Хорошевський Андрій | Київ | 2 | 2 | схід | 2 | 2 | |||
8 | Слюсаренко Валерій | Харків | схід | 2 | 2 | 2 | 2 | |||
9 | Гаврилюк Микола | Хмельницький | 3 | 3 | 3 | 3 | ||||
10 | Лучков Олександр | Мукачево | 4 | 4 | 4 | 4 | ||||
11 | Резніков Олексій | Київ | 5 | 5 | 5 | 5 | ||||
12 | Панчишин Максим | Хмельницький | 5 | 5 | 5 | 5 | ||||
13 | Ткач Юрій | Київ | 6 | 6 | 6 | 6 | ||||
14 | Мялук Генадій | 6 | 6 | 6 | 6 | |||||
15 | Осіпов Дмитро | Запоріжжя | схід | 7 | 7 | 7 | 7 | |||
16 | Лінкін Спартак | Луганськ | 9 | 9 | 9 | 9 | ||||
17 | Терлецький Володимир | Київ | схід | 9 | 9 | 9 | 9 | |||
18 | Поворозний Ігор | Петриків | схід | 11 | 11 | 11 | 11 | |||
19 | Гирила Сергій | Тернопіль | 12 | 12 | 12 | 12 | ||||
20 | Трач Андрій | Тернопіль | 13 | 13 | 13 | 13 | ||||
21 | Гурич Віктор | Київ | схід | 14 | 14 | 14 | 14 | |||
22 | Померний Ігор | Тернопіль | схід | 15 | 15 | 15 | 15 | |||
23 | Ручковський Дмитро | Львів | 16 | 16 | 16 | 16 | ||||
24 | Бонтар Сергій | Червоноград | 17 | 17 | 17 | 17 | ||||
25 | Лінкін Андрій | Київ | схід | 18 | 18 | 18 | 18 | |||
26 | Мищищин Іван | Тернопіль | 19 | 19 | 19 | 19 | ||||
27 | Максименко Роман | Київ | 20 | 20 | 20 | 20 | ||||
- | Ахмедов Шаміль | Київ | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Дворянин Олександр | Львів | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Зошій Андрій | Львів | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Катеринчук Микола | Київ | схід | схід | не класіфіковано | |||||
- | Лопатін Андрій | Київ | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Мялук Олег | Харків | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Нейсінг Девід | Київ | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Новак Ігор | Київ | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Осипов Дмитро | Запоріжжя | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Педченко В'ячеслав | Київ | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Полочанінов Володимир | Б.Церква | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Садиков Олександр | Київ | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Северин Микола | Маньківка | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Федашко Петро | Червоноград | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Федотов Євген | Кременчук | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Франчук Ігор | Київ | схід | не класіфіковано | ||||||
4 залікова група «ATV» — ДРУГІ ВОДІЇ |
||||||||||
Місце | Прізвище, імя водія | Місто | Набрані очки в етапах | Сума | Рез. (сума -1 гірший) |
|||||
І етап | ІІ етап | ІІІ етап | ||||||||
Місце | Бали | Місце | Бали | Місце | Бали | |||||
1 | Циро Дмитро | Київ | 1 | 1 | 3 | 3 | 1 | 1 | 5 | 2 |
2 | Новіцький Віталій | Хмельницький | 3 | 3 | 5 | 5 | 8 | 8 | ||
3 | Микуленко Василь | Балаклія | 6 | 6 | 10 | 10 | 5 | 5 | 21 | 11 |
4 | Пархоменко Олександр | Волноваха | 8 | 8 | 4 | 4 | 12 | 12 | ||
5 | Осадчий Сергій | Київ | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||
6 | Прошак Сергій | Київ | 2 | 2 | 2 | 2 | ||||
7 | Єрш Михайло | Київ | 2 | 2 | 2 | 2 | ||||
8 | Синьговський Вадим | 2 | 2 | 2 | 2 | |||||
9 | Логвиненко Сергій | 3 | 3 | 3 | 3 | |||||
10 | Дворянін Олександр | Львів | 4 | 4 | 4 | 4 | ||||
11 | Плоскін Роберт | Мукачево | 4 | 4 | 4 | 4 | ||||
12 | Шаповалов В'ячеслав | Київ | 5 | 5 | 5 | 5 | ||||
13 | Кохненко Максим | Київ | 6 | 6 | 6 | 6 | ||||
14 | Міньков Дмитро | 6 | 6 | 6 | 6 | |||||
15 | Максименко Роман | Київ | 7 | 7 | 7 | 7 | ||||
16 | Позняк Іван | Запоріжжя | схід | 7 | 7 | схід | 7 | 7 | ||
17 | Кравченко Володимир | Київ | 8 | 8 | 8 | 8 | ||||
18 | Дубовик Олександр | Київ | 9 | 9 | 9 | 9 | ||||
19 | Подскрєбаєв Дмитро | Київ | схід | 9 | 9 | 9 | 9 | |||
20 | Поворозник Андрій | Петриків | 11 | 11 | 11 | 11 | ||||
21 | Гирила Ігор | Тернопіль | схід | 12 | 12 | 12 | 12 | |||
22 | Данилів Василь | Київ | 13 | 13 | 13 | 13 | ||||
23 | Веремеенко Андрій | Київ | схід | 14 | 14 | 14 | 14 | |||
24 | Франків Андрій | Тернопіль | 15 | 15 | 15 | 15 | ||||
25 | Коваль Роман | Львів | 16 | 16 | 16 | 16 | ||||
26 | Карачун Сергій | Червоноград | 17 | 17 | 17 | 17 | ||||
27 | Лавров Олег | Київ | схід | 18 | 18 | 18 | 18 | |||
28 | Храпко Сергій | Тернопіль | 19 | 19 | 19 | 19 | ||||
29 | Герштейн Михайло | Київ | схід | 20 | 20 | 20 | 20 | |||
- | Баликін Роман | Київ | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Гагалюк Богдан | Львів | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Давиденко Сергій | Київ | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Зейналов Едуард | Кировоград | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Зошій Андрій | Львів | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Корчак Дмитро | Київ | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Кукурік Богдан | Львів | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Лопушанський Андрій | Київ | схід | схід | не класіфіковано | |||||
- | Лукашенко Олександр | Умань | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Мельник Олег | Тернопіль | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Нейсінг Ольга | Київ | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Подскрєбаєв Анатолій | Київ | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Романенко Володимир | Харків | схід | схід | не класіфіковано | |||||
- | Ткач Юрій | Київ | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Федашко Тарас | Червоноград | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Чернецький Олег | Київ | схід | не класіфіковано | ||||||
6 залікова група «ТУРИЗМ» — ПЕРШІ ВОДІЇ |
||||||||||
Місце | Прізвище, імя водія | Місто | Набрані очки в етапах | Сума | Рез. (сума -1 гірший) |
|||||
І етап | ІІ етап | ІІІ етап | ||||||||
Місце | Бали | Місце | Бали | Місце | Бали | |||||
1 | Подолякін Валерій | Дніпропетровьск | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 7 | 2 |
2 | Васільєв Леонід | Харків | 2 | 2 | 6 | 6 | 1 | 1 | 9 | 3 |
3 | Созінов Володимир | Дніпропетровьск | 4 | 4 | 14 | 14 | 8 | 8 | 26 | 12 |
4 | Зворигін Олександр | Днепропетровьк | 6 | 6 | 12 | 12 | 18 | 18 | ||
5 | Жерліцин Євгеній | Хмельницький | 2 | 2 | 2 | 2 | ||||
6 | Коваль Євген | Кременчуг | 2 | 2 | 2 | 2 | ||||
7 | Зелений Геннадій | Київ | 3 | 3 | 3 | 3 | ||||
8 | Павлов Геннадій | Одеса | 3 | 3 | 3 | 3 | ||||
9 | Тарасюк Сергій | Запоріжжя | 3 | 3 | 3 | 3 | ||||
10 | Алексєєнко Андрій | Київ | 4 | 4 | 4 | 4 | ||||
11 | Гиба Олександр | Запоріжжя | 4 | 4 | 4 | 4 | ||||
12 | Дворяк Дмитро | Одеса | 5 | 5 | 5 | 5 | ||||
13 | Скобелев Руслан | Львів | 5 | 5 | 5 | 5 | ||||
14 | Дмитриченко Віктор | Днепропетровьк | 6 | 6 | 6 | 6 | ||||
15 | Франц Антон | Київ | 7 | 7 | 7 | 7 | ||||
16 | Коваленко Ернест | Харків | 7 | 7 | 7 | 7 | ||||
17 | Трубіцин Олександр | Красний Луч | 8 | 8 | 8 | 8 | ||||
18 | Алєксєєв Олег | Львів | 8 | 8 | 8 | 8 | ||||
19 | Сотник Тарас | Львів | 9 | 9 | 9 | 9 | ||||
20 | Мякенький Ігор | Київ | 9 | 9 | 9 | 9 | ||||
21 | Нирков Михайло | Одеса | 10 | 10 | 10 | 10 | ||||
22 | Ювко Олександр | Івано-Франківськ | 11 | 11 | 11 | 11 | ||||
23 | Муляк Андрій | Львів | 13 | 13 | 13 | 13 | ||||
24 | Зінченко Ігор | Київ | 15 | 15 | 15 | 15 | ||||
25 | Соловьов Артем | Одеса | 16 | 16 | 16 | 16 | ||||
26 | Карпенко Сергій | Київ | 17 | 17 | 17 | 17 | ||||
27 | Цаплієнко Олег | Київ | 18 | 18 | 18 | 18 | ||||
28 | Бойко Ігор | Київ | 19 | 19 | 19 | 19 | ||||
29 | Кириченко Денис | Київ | 20 | 20 | 20 | 20 | ||||
30 | Самойленко Ігор | Київ | 21 | 21 | 21 | 21 | ||||
31 | Верховський Тарас | Львів | 22 | 22 | 22 | 22 | ||||
32 | Вадатурський Вадим | Одеса | 23 | 23 | 23 | 23 | ||||
33 | Годун Макар | Київ | 24 | 24 | 24 | 24 | ||||
34 | Чудайкін Антон | Київ | 25 | 25 | 25 | 25 | ||||
35 | Караповський Сергій | Львів | 26 | 26 | 26 | 26 | ||||
36 | Іноземцев Олег | Гурзуф | 27 | 27 | 27 | 27 | ||||
37 | Рахманін Сергій | Львів | 28 | 28 | 28 | 28 | ||||
38 | Духович Євген | Київ | 29 | 29 | 29 | 29 | ||||
39 | Михайлик Наталя | Тернопіль | 30 | 30 | 30 | 30 | ||||
40 | Гапоненко Олена | Одеса | 31 | 31 | 31 | 31 | ||||
- | Кущинський Владислав | Київ | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Магас Юрій | Лісний | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Слободян Юрій | Тернопіль | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Суханов Ігор | Котовськ | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Чистяков Руслан | Харків | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Манасьян Павло | Харків | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Криворучко Володимир | Кременчуг | схід | не класіфіковано | ||||||
6 залікова група «ТУРИЗМ» — ДРУГІ ВОДІЇ |
||||||||||
Місце | Прізвище, імя водія | Місто | Набрані очки в етапах | Сума | Рез. (сума -1 гірший) |
|||||
І етап | ІІ етап | ІІІ етап | ||||||||
Місце | Бали | Місце | Бали | Місце | Бали | |||||
1 | Маласай Антон | Дніпропетровьск | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 7 | 2 |
2 | Макаренко Геннадій | Харків | 2 | 2 | 6 | 6 | 8 | 8 | ||
3 | Лук"янов Олексій | Дніпропетровськ | 4 | 4 | 14 | 14 | 8 | 8 | 26 | 12 |
4 | Миколаєнко Ірина | Київ | 3 | 3 | 15 | 15 | 18 | 18 | ||
5 | Ковальов Юрій | Дніпропетровьск | 6 | 6 | 12 | 12 | 18 | 18 | ||
6 | Кравченко Родіон | Харків | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||
7 | Гусєв Дмитро | Хмельницький | 2 | 2 | 2 | 2 | ||||
8 | Федотов Євген | Кременчуг | 2 | 2 | 2 | 2 | ||||
9 | Павлов Сергій | Одеса | 3 | 3 | 3 | 3 | ||||
10 | Косінов Дмитро | 3 | 3 | 3 | 3 | |||||
11 | Белозор Вячеслав | Київ | 4 | 4 | 4 | 4 | ||||
12 | Гиба Володимир | 4 | 4 | 4 | 4 | |||||
13 | Дворяк Зінаіда | Одеса | 5 | 5 | 5 | 5 | ||||
14 | Трифонов Андрій | Львів | 5 | 5 | 5 | 5 | ||||
15 | Літовченко Олександр | 6 | 6 | 6 | 6 | |||||
16 | Демченко Сергій | Київ | 7 | 7 | 7 | 7 | ||||
17 | Остапенко Сергій | Київ | 7 | 7 | 7 | 7 | ||||
18 | Бородін Дмитро | 7 | 7 | 7 | 7 | |||||
19 | Бондаренко Олексій | Луганськ | 8 | 8 | 8 | 8 | ||||
20 | Манзій Олег | Львів | 8 | 8 | 8 | 8 | ||||
21 | Фродова Олена | Львів | 9 | 9 | 9 | 9 | ||||
22 | Кодій Микола | 9 | 9 | 9 | 9 | |||||
23 | Літвіненко Олександр | Київ | 10 | 10 | 10 | 10 | ||||
24 | Жижар Ігор | Івано-Франківськ | 11 | 11 | 11 | 11 | ||||
25 | Онишко Віталій | Львів | 13 | 13 | 13 | 13 | ||||
26 | Натров Вадим | В.Дальник | 16 | 16 | 16 | 16 | ||||
27 | Алейнікова Ірина | Київ | 17 | 17 | 17 | 17 | ||||
28 | Лисич Андрій | Київ | 18 | 18 | 18 | 18 | ||||
29 | Альохін Олег | Київ | 19 | 19 | 19 | 19 | ||||
30 | Кириченко Інга | Київ | 20 | 20 | 20 | 20 | ||||
31 | Карманський Андрій | Київ | 21 | 21 | 21 | 21 | ||||
32 | Балтін Ілля | Львів | 22 | 22 | 22 | 22 | ||||
33 | Ярован Максим | Одеса | 23 | 23 | 23 | 23 | ||||
34 | Заболотний Орест | Новоднестровськ | 24 | 24 | 24 | 24 | ||||
35 | Свінарчук Сергій | Київ | 25 | 25 | 25 | 25 | ||||
36 | Мелихов Глеб | Львів | 26 | 26 | 26 | 26 | ||||
37 | Іноземцева Христина | Гурзуф | 27 | 27 | 27 | 27 | ||||
38 | Рахманін Юрій | Львів | 28 | 28 | 28 | 28 | ||||
39 | Смалиус Юрій | Київ | 29 | 29 | 29 | 29 | ||||
40 | Ковальчук Олена | Тернопіль | 30 | 30 | 30 | 30 | ||||
41 | Селютіна Дар"я | Київ | 31 | 31 | 31 | 31 | ||||
- | Висоцький Володимир | Івано-Франківськ | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Водолага Василь | Київ | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Гусєв Володимир | схід | не класіфіковано | |||||||
- | Манасьян Сергій | схід | не класіфіковано | |||||||
- | Міронов Олег | схід | не класіфіковано | |||||||
- | Фралов Леонід | Одеса | схід | не класіфіковано | ||||||
- | Чугрій Віталій | Тернопіль | схід | не класіфіковано | ||||||
6 залікова група «ТУРИЗМ» — ТРЕТІ ВОДІЇ |
||||||||||
Місце | Прізвище, імя водія | Місто | Набрані очки в етапах | Сума | Рез. (сума -1 гірший) |
|||||
І етап | ІІ етап | ІІІ етап | ||||||||
Місце | Бали | Місце | Бали | Місце | Бали | |||||
1 | Куропаткін Олександр | Харків | 2 | 2 | 2 | 2 | ||||
2 | Фадеічев Олег | Київ | 3 | 3 | 3 | 3 | ||||
3 | Стреха Наталія | Київ | 4 | 4 | 4 | 4 | ||||
4 | Конаков Олег | Харків | 6 | 6 | 6 | 6 | ||||
5 | Зелений Геннадій | Київ | 15 | 15 | 15 | 15 | ||||
6 залікова група «ТУРИЗМ» — ЧЕТВЕРТІ ВОДІЇ |
||||||||||
Місце | Прізвище, імя водія | Місто | Набрані очки в етапах | Сума | Рез. (сума -1 гірший) |
|||||
І етап | ІІ етап | ІІІ етап | ||||||||
Місце | Бали | Місце | Бали | Місце | Бали | |||||
1 | Васильєва Наталія | Харків | 2 | 2 | 2 | 2 | ||||
2 | Тузко Олександр | Харків | 6 | 6 | 6 | 6 | ||||
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК |
||||||||||
Місце | Прізвище, імя водія | Місто | Набрані очки в етапах | Сума | Рез. (сума -1 гірший) |
|||||
І етап | ІІ етап | ІІІ етап | ||||||||
Місце | Бали | Місце | Бали | Місце | Бали | |||||
1 | UKRAINE RACING | Київ | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 4 | 2 |
2 | Направление | Одеса | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 5 | 3 |
3 | Хай-Днепр | Дніпропетровськ | 3 | 3 | 3 | 3 | ||||
4 | Екстрім клуб «БОМБА» | Сімферополь | 3 | 3 | 3 | 3 |
« | Август 2010 | » | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Вс |
1 | ||||||
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 | 31 |