Результати І етапу Кубку ФАУ України з трофі-рейдів «ХАРКІВ ТРОФІ 2010»

Індивідуальний залік

Номер Авто/ATV Екіпаж Місто ЧАС КП
ATV
1 17-18 Bombardier Renegade / Bombardier Синьговський Вадим,
Слюсаренко Валерій
Харків, Харків 9:16 18
2 19 Polaris RZRS / Мялук Олег,
Романенко Володимир
Харків, Харків 13:54 18
3 04-02 Yamaha Grizzly /Yamaha Grizzly Шпак Ігор,
Литвинов Павло
Київ, Київ 9:09 17
4 23-32 Kawasaki / Kawasaki Хорошевський Андрій,
Баликін Роман
Київ, Київ 10:05 15
5 01-03 Kawasaki / Kawasaki Логвиненко Сергій,
Дзиба Микола
Київ, Київ 9:51 13
6 33-55 Kawasaki / Yamaha Grizzly Пархоменко Олександр,
Пархоменко Геннадій
Волноваха, Волноваха 11:04 12
11-12 Bombardier / Kawasaki Северин Микола,
Лукашенко Олександр
Київ, Київ зхід
05-07 Bombardier / Bombardier Renegade Позняк Іван,
Позняк Владислав
Запоріжжя, Запоріжжя зхід
08-09 Kawasaki / Kawasaki Лопушанській Дмитро
Лавров Олег
Київ, Київ зхід
22-26 Kawasaki / Kawasaki Лукацький Віталій
Порохня Олександр
Кременчук, Кременчук зхід
24-20 Kawasaki / Bombardier Outlander Логвиновський Олег,
Амбарцумян Тігран
Кременчук, Харків зхід
27-37 Yamaha Grizzly /Bombardier Renegade Бєсєдін Євген,
Кацуба Олександр
Харків, Харків зхід
ТР1
1 101 Suzuki Samurai Улезко Дмитро,
Сьомка Сергій
Ірпінь, 10:08 17
2 107 Toyota Land Cruiser 70 Яценко Олексій,
Кривицька Анна
Київ, Київ 19:32 17
3 117 Mitsubishi Pajero Кузнєцов Микола,
Лялька Віталій
Перещепіно, Перещепіно 10:13 16
4 109 Mitsubishi L198 Пономарчук Віктор,
Мальцев Сергій
Дніпропетровьск, Дніпропетровьск 13:46 16
5 111 ВАЗ-21215 Шум Ігор,
Кадяєв Сергій
Слав"янськ, Слав"янськ 11:36 11
6 103 Isuzu Trooper Подолякін Валерій,
Пирогов Валентин
Новоолександрівка, Дніпропетровськ 16:55 10
7 110 Toyota FJ Cruiser Счисльонок Олександр,
Кіншаков Роман
Харків, Харків 10:57 9
8 171 ВАЗ -2119 Гура Олександр,
Манченко Руслан
Перещепино, Перещепино 10:14 5
102 Nissn Terrano Рудь Руслан,
Кулак Юлія
Одеса, Одеса зхід
ТР2
1 203 Suzuki Samurai Брусенцов Володимир,
Кравченко Родіон
Харків, Харків 15:29 17
2 204 Toyota Land Cruiser 70 Єршов Сергій,
Бурахович Андрій
Київ, Київ 20:58 10
3 201 Toyota Land Cruiser 70 Дмітрієв Олександр,
Добрянський Сергій
Київ, Київ 22:18 9
4 208 Daihatsu Rocky Криворучко Володимир,
Міронов Олег
Кременчук,Кременчук 20:02 5
5 205 Toyota Land Cruiser 73 Юзков Віктор,
Юзков Артур
Вішневе,Вішневе 20:04 5
202 Toyota Land Cruiser 70 Андрієвський Олег,
Панченко Сергій
Київ,Київ зхід
222 УАЗ-31519 Радіонов Володимир,
Гнатенко Роман
Дніпропетровськ, Дніпропетровськ зхід
TP3
1 302 Mersrdes G Янукович Віктор,
Осадчий Сергій
Київ, Київ 14:07 18
2 304 ГАЗ-69 Рейнджер Чехута Валерій,
Бондарь Геннадій
Северодонецьк, Северодонецьк 14:34 13
3 311 Nissan Patrol Малашенко Віктор,
Сєчков Яків
Кременчук, Кременчук 21:07 4
4 307 ГАЗ-67 Анісов Олег,
Максак Олександр
Кременчук, Кременчук 21:14 4
310 Suzuki Samurai Джолос Тарас,
Разводкін Максим
Конотоп, Конотоп зхід
301 УАЗ 3151 Імерідзе Борис,
Драганов Олексій
Одеса, Одеса зхід
309 УАЗ 315193 Халаімов Денис,
Монастирьов Віталій
Харків, Харків зхід

Командний залік

№ п/п Команда Ст № Прізвище, ім’я Залік. група Місце в групі Очки Місце команди
всього очок
1 "UKRAINE RACING"
КН.04.001.10
Осадчий Сергій
НІ.04.014.10
Київ
01-03 Логвиненко Сергій 4 5 2 1 місце
10 очок
Дзиба Микола
23-32 Баликін Роман 4 4 2,5
Хорошевський Андрій
101 Улезко Дмитро 1 1 5
Сьомка Сергій
201 Дмітрієв Олександр 2 3 3
Добрянський Сергій
202 Андрієвський Олег 3 зхід ---
Панченко Сергій
302 Янукович Віктор 3 1 5
Осадчий Сергій
107 Яценко Олексій 1 2 4
Кривицька Анна
2 „АЛЬЯНС 4х4”
.КК.01.004.10
Дніпропетровськ
Кузнєцов Микола
НІ.04.005.10
Перещепино
117 Кузнєцов Микола 1 3 3 2 місце
3,5 очок
Лялька Віктор
171 Гура Олександр 1 8 0,5
Манченко Руслан
3 "Направление"
КК.04.010.10
Драганов Олексій
КІ.04.024.10
Одеса
102 Рудь Руслан 1 зхід --- 0 очок
Кулак Юлія
301 Імерідзе Борис 3 зхід ---
Драганов Олексій