Результати II етапу Кубку ФАУ «Мегахард-2010»

Індивідуальний залік

Місце Номер Авто/АТV Екіпаж ЧАС КП
"ATV"
1 01 Kawasaki 750 / Kawasaki 750 Логвиненко Сергій,
Дзиба Микола
26:04 65
2 07 Polaris RZRS Міньков Дмитро,
Романенко Володимир
25:55 57
3 15 Kawasaki 750 / Kawasaki 750 Герштейн Дмитро,
Довбиш Вячеслав
27:10 54
4 17 Bombardier Renegade 800 / Bombardier 800 Синьговський Вадим,
Слюсаренко Валерій
27:52 50
5 02 Yamaha Grizzly / Yamaha Grizzly Новіцький Віталій,
Литвинов Павло
19:05 49
6 10 Yamaha Grizzly / Yamaha Grizzly Хорошевський Андрій,
Баликін Роман
26:26 49
7 03 Honda Ricon 680 / Yamaha Grizzly Максименко Роман,
Федотов Євген
26:54 35
8 21 Bombardier 800 / Bombardier Renegade 800 Терлецький Володимир,
Подскребаєв Дмитро
23:00 18
9 12 Kawasaki 750 / Yamaha Grizzly 700 Пархоменко Олександр,
Пархоменко Геннадій
15:21 13
10 04 Yamaha Grizzly 700 / Polaris Sportsmem 500 Шпак Ігор,
Зошій Андрій
38:00 0
14 Yamaha 600 / Kawasaki 750 Єрш Михайло,
Шаповалов Вячеслав
зхід
06 Suzuki Buggy \ Kawasaki 750 Осіпов Дмитро,
Русалін Костянтин
зхід
08 Bombardier 800 / Bombardier Renegade 800 Позняк Іван,
Позняк Владислав
зхід
11 Kawasaki 750 Terex Резніков Олексій,
Лінкін Спартак
зхід
22 Kawasaki 750 / Kawasaki 750 Катеринчук Микола,
Лопушанський Андрій
зхід
23 Kawasaki 750 / Bombardier 800 Лавров Олег,
Нєдовєсов Андрій
зхід
24 Kawasaki 750\ Ахметов Шамиль зхід
TP1
1 103 Suzuki Samurai Коваленко Ернест,
Кравченко Родіон
31:34 45
2 101 Suzuki Samurai Улезко Дмитро,
Сьомка Сергій
21:13 44
3 117 Mitsubishi Pajero Кузнєцов Микола,
Лялька Віталій
26:40 44
4 107 Toyota Land Cruiser 70 Яценко Олексій,
Кривицька Анна
28:09 38
5 114 Daihatsu Rocki Бідюк Віктор,
Грицьков Роман
25:16 36
6 113 Land Rover Defender Федашко Петро,
Федашко Тарас
21:23 32
7 116 Land Rover Defender 90 Ross Wotherspoon,
Kim Nikolajeff
26:53 32
8 140 Toyota Land Cruiser 40 Гнідаш Богдан,
Бєлозор Вячеслав
28:18 31
9 102 Toyota FJ Cruiser Счисльонок Олександр,
Євглевський Кирило
27:04 29
10 110 УАЗ-31514 Мартинюк Олександр,
Черненко Сергій
27:26 26
11 108 Isuzu Bighorn Король Віктор,
Лукаревський Андрій
26:35 12
12 109 ВАЗ -2121 Лялька Віктор,
Манченко Руслан
26:35 11
13 106 ШЕВИ-НИВА ВАЗ 2123 Космач Максим
Контар Анатолій
26:59 11
14 112 Great Wall Safe Яворський Павло,
Маркевич Сергій
13:53 7
15 111 Toyota Land Cruiser Юзков Віктор,
Романко Ігор
19:34 7
105 Suzuki Samurai Фоменко Сергій,
Трибунько Михайло
зхід
TP2
1 209 УАЗ Хантер Халаімов Денис,
Монастирьов Віталій
27:23 50
2 203 Toyota Land Cruiser 70 Єршов Сергій,
Бурахович Андрій
28:25 49
3 201 Toyota Land Cruiser 70 Дмітрієв Олександр,
Добрянський Сергій
27:39 45
4 210 Suzuki Samurai Чорний Руслан,
Горбаченко Роман
26:11 44
5 215 Mersedes 230 GE Васільєв Ігор,
Стоянов Віктор
28:10 43
6 212 Toyota Land Cruiser 70 Панченко Андрій,
Яцинич Володимир
26:30 41
7 219 Toyota Land Cruiser 70 Ніконов Олег,
Ніконов Андрій
28:09 28
8 204 Toyota Land Cruiser 70 Вязьмітінов Євген,
Луцик Віктор
27:34 27
9 214 УАЗ-469Б Шеремет'єв Антон,
Никитенко Володимир
22:53 26
10 202 Toyota Land Cruiser 70 Лисенко Олександр,
Лисенко Андрій
24:02 25
11 217 Mersedes 280 GE Оніщук Ігор
Хаценюк Євген
23:10 21
12 205 Toyota Land Cruiser 105 Тригуба Олег,
Тригуба Геннадій
26:54 16
13 206 Daihatsu Rocky Криворучко Володимир,
Міронов Олег
24:51 15
14 220 Isuzu Trooper Шапошніков Михайло,
Шевченко Ігор
28:30 15
15 211 Nissan Patrol Малашенко Віктор,
Бень Віталій
25:00 14
16 218 Toyota Land Cruiser 70 Мартинюк Владислав,
Мартинюк Юлія
24:29 9
17 208 Isuzu Trooper Приваленко Валерій,
Козирєва Тетяна
12:25 8
207 УАЗ-469Б Шевченко Сергій,
Гегель Віталій
зхід
213 Toyota Land Cruiser 70 Зарянов Костянтин,
Гречуха Вячеслав
зхід
TP3
1 302 Mersrdes G230 Янукович Віктор,
Осадчий Сергій
20:43 66
2 311 Mersrdes G300 Давидович Максим,
Мотуз Володимир
24:19 66
3 314 Toyota Land Cruiser 70 Proto Котес Максим,
Білоусов Вячеслав
24:13 61
4 313 ВАЗ-2121 стандарт+ Поступайло Іван,
Гапоненко Ігор
28:21 48
5 303 Jeep Qkulgur Priit Aus,
Indrek Tults
26:36 41
6 304 Toyota 4Runner Афанас'єв Сергій,
Benno Raime
27:50 28
7 301 УАЗ 3151 Імерідзе Борис,
Драганов Олексій
11:06 5
8 310 Pinzgauer Stayer Puch Майборода Віталій,
Кодій Микола
21:17 3
9 305 УАЗ-31519 Новіков Денис,
Новіков Андрій
38:00 0
308 ГАЗ-69 Анісов Олег,
Максак Олександр
зхід

Командний залік

№ п/п Команда Ст № Прізвище, ім’я Залік. група Місце в групі Очки Місце команди
всього очок
1 "UKRAINE RACING"
КН.04.001.10
Осадчий Сергій
НІ.04.014.10
Київ
1 Логвиненко Сергій 4 1 10 1 місце
20 очок
Дзиба Микола
10 Баликін Роман 4 6 3
Хорошевський Андрій
101 Улезко Дмитро 1 2 8
Сьомка Сергій
201 Дмітрієв Олександр 2 3 6
Добрянський Сергій
202 Андрієвський Олег 2 10 0
Панченко Сергій
302 Янукович Віктор 3 1 10
Осадчий Сергій
2 Новіцький Віталій 4 5 4
Литвинов Павло
114 Бідюк Віктор 1 5 4
Грицюк Роман
140 Гнідаш Богдан 1 8 1
Белозор Вячеслав
218 Мартинюк Владислав 2 16 0
Мартинюк Юлія
219 Ніконов Олег 2 7 2
Ніконов Андрій
107 Яценко Олексій 1 4 5
Кривицька Анна
2 "Офф-роад групп""
КК.04.018.10
Счисльонок Олександр
КІ.04.026.10
Харків
7 Міньков Дмитро 4 2 8 1 місце
20 очок
Романенко Володимир
103 Коваленко Ернест 1 1 10
Кравченко Родіон
102 Счисльонок Олександр 1 9 0
Євглевський Кирило
209 Халаімов Денис 2 1 10
Монастирьов Віталій
3 "Направление"
КК.04.010.10
Драганов Олексій
КІ.04.024.10
Одеса
108 Король Віктор 1 11 0 2 місце
16 очок
Лукаревський Андрій
110 Мартинюк Олександр 1 10 0
Черненко Сергій
210 Чорний Руслан 2 4 5
Горбаченко Роман
212 Панченко Андрій 2 6 3
Яцинич Володимир
205 Тригуба Олег 2 12 0
Тригуба Геннадій
208 Приваленко Валерій 2 17 0
Козирева Тетяна
214 Никитенко Володимир 2 9 0
Шереметьєв Антон
215 Васильєв Ігор 2 5 4
Стоянов Віктор
301 Імерідзе Борис 3 7 6
Драганов Олексій
313 Поступайло Іван 3 4 8
Гапоненко Ігор
4 „АЛЬЯНС 4х4”
КК.01.004.10
Дніпропетровськ
Кузнєцов Микола
НІ.04.005.10
Перещепино
117 Кузнєцов Микола 1 3 6 3 місце
6 очок
Лялька Віталій
109 Лялька Віктор 1 12 0
Манченко Руслан
6 Осіпов Дмитро 4 зхід ---
Русалін Костянтин
8 Позняк Іван 4 зхід ---
Позняк Владислав
© 2008 — 2012 offroad.net.ua. All rights reserved. by nucleart.net 2008
Карта