Результати ІІІ етапу Кубку ФАУ з трофі-рейдів «АТЛ-ТРОФІ 2010»

Індивідуальний залік

Номер Авто/АТV Екіпаж Місто ЧАС КП
ATV
1 9 Yamaha Grizzly / Yamaha Grizzly Новіцький Віталій, Литвинов Павло Хмельницький, Львів 19:56 43
2 7 Polaris RZRS Міньков Дмитро, Романенко Володимир Харків 20:42 40
3 11 Yamaha / Yamaha Микуленко Костянтин, Циро Дмитро Балаклєя, Київ 21:40 40
4 32 Kawasaki 750 / Kawasaki 750 Хорошевський Андрій, Баликін Роман Київ, Київ 18:08 38
5 3 Bombardier 800 / Bombardier Renegade 800 Позняк Іван, Позняк Владислав Запоріжжя, Запоріжжя 20:10 35
6 18 Yamaha / Yamaha Геря Микола, Филиппов Дмитро Луганськ, Луганськ 22:10 32
7 17 Kawasaki 750 Terex Рєзніков Олексій, Лінкін Спартак Київ, Київ 19:20 30
8 5 Suzuki Buggy \ Осіпов Дмитро Запоріжжя 20:57 26
9 6 Kawasaki 750/Yamaha 600 Єрш Михайло, Єрш Олексій Київ, Київ 17:43 24
10 27 Yamaha / Yamaha Педченко Вячеслав, Довбиш Вячеслав Київ, Обухів 9:40 22
11 14 Kawasaki / Yamaha Кравченко Володимир, Ніколішин Валерій Київ, Київ 22:52 22
12 24 Kawasaki 750 / Kawasaki 750 Лавров Олег, Лінкін Андрій Київ, Київ 18:01 20
13 12 Kawasaki 750 / Yamaha Grizzly 700 Пархоменко Олександр, Пархоменко Геннадій Волноваха, Волноваха 11:54 18
14 15 Kawasaki 750 / Honda CRF Русалін Костянтин, Дундій Тарас Київ, Київ 19:55 17
15 10 Bombardier 800 / Bombardier Outlander 800 Терлецький Володимир, Подскребаєв Дмитро Київ, Київ 23:17 16
16 13 Bombardier 800 / Bombardier 800 Хрипков Сергій, Дробот Анатолій Київ, Київ 15:10 15
17 19 Bombardier 800 / Kawasaki 750 Рахмайлов Євген, Гнідин Юрій Київ, Луганськ 15:31 7
18 25 Kawasaki 750 / Yamaha Берьозкін Сергій, Гагалюк Богдан Київ, Львів 15:40 7
19 4 Yamaha Grizzly 700 /Polaris Sportsmem 500 Шпак Ігор, Зошій Андрій Львів, Львів 12:42 4
20 8 Bombardier Renegade 800 / Bombardier 800 Синьговський Вадим, Слюсаренко Валерій Харків, Харків 18:58 1
1 Kawasaki 750 / Kawasaki 750 Логвиненко Сергій, Дзиба Микола Київ, Київ зхід
2 Kawasaki 750 / Kawasaki 750 Франчук Ігор, Корчак Дмитро Київ, Київ зхід
20 Kawasaki 750 / Kawasaki 750 Лукацький Віталій, Порохня Олександр Кременчук, Кременчук зхід
21 Kawasaki 750 / Kawasaki 750 Логвиновський Олег, Костюченко Вадим Кременчук, Полтава зхід
22 Kawasaki 750 / Bombardier 800 Ахмедов Шамиль, Лохман Ігор Київ, Київ зхід
23 Kawasaki 750 / Kawasaki 750 Катеринчук Микола, Лопушанський Андрій Київ, Київ зхід
16 Bombardier 800 / Bombardier 800 Зелінський Адріан, Мостовий Іван Київ, Київ зхід
ТР1
1 101 Suzuki Samurai Улезко Дмитро, Сьомка Сергій Ірпінь, Ірпінь 22:57 31
2 117 Mitsubishi Pajero Кузнєцов Микола, Лялька Віталій Перещепіно, Перещепіно 22:10 28
3 103 Toyota FJ Cruiser Циплаков Руслан, Майборода Віталій Донецьк, Київ 22:59 26
4 107 Toyota Land Cruiser 70 Яценко Олексій, Кривицька Анна Київ, Київ 22:22 25
5 114 Daihatsu Rocki Бідюк Віктор, Грицьков Роман Київ, Київ 23:10 24
6 106 Toyota 4Runner Войтко Олександр, Кочегаров Андрій Вінниця, Вінниця 21:56 18
7 109 НИВА 21213 Філіпський Андрій, Бондаренко Дмитро Стаханов, Стаханов 23:09 17
8 140 Toyota Land Cruiser 40 Гнідаш Богдан, Бєлозор Вячеслав Київ, Київ 18:08 15
9 111 Nissan Navara Гудзь Денис, Гевель Андрій Київ, Київ 20:54 14
10 139 УАЗ 31512 Нікіфоров Дмитро, Бровко Кирило Дніпропетровськ, Дніпропетровськ 18:27 9
11 113 УАЗ 469б Анісов Олег, Латухин Максим Кременчук, Кременчук 22:11 7
12 108 Suzuki Samurai Коваленко Ернест, Кравченко Родіон Харків, Харків 0:53 5
13 105 ВАЗ 21213 Кадяєв Сергій, Шум Ігор Славянськ, Славянськ зхід
110 ВАЗ-21214 Куріло Оленксандр, Чеберяк Олексій Черкаси, Черкаси зхід
104 УАЗ-31512 Кульков Олексій, Кульков Владислав Київ, Київ зхід
112 ШЕВИ-НИВА ВАЗ 2123 Космач Максим, Контар Анатолій Коростишів, Коростишів зхід
115 УАЗ 31512 Фадеічев Віктор, Мринський Олександр Київ, Вишневе зхід
102 Toyota Land Cruiser 70 Юзков Віктор, Юзков Артур Вишневе, Київ зхід
ТР2
1 209 УАЗ Хантер Халаімов Денис, Монастирьов Віталій Харків, Харків 21:43 34
2 205 Toyota Land Cruiser 70 Єршов Сергій, Бурахович Андрій Київ, Київ 22:36 27
3 220 Nissan Patrol Кошкалда Владлен, Томіна Ганна Луганськ, Луганськ 22:51 24
4 202 Toyota Land Cruiser 74 Тараненко Ярослав, Колієвський Олександр Київ, Київ 21:39 23
5 206 Toyota Land Cruiser 70 Лисенко Олександр, Лисенко Андрій Київ, Київ 21:32 22
6 216 УАЗ-3151 Шеремет'єв Антон, Никитенко Володимир Одеса, Одеса 22:05 18
7 222 Toyota Land Cruiser 70 Ніконов Олег, Ніконов Андрій Київ, Київ 21:23 17
8 210 ГАЗ-69 Жижин Андрій, Зорін Сергій Київ, Київ 21:50 17
9 204 Mersedes G 300 Петренко Володимир, Коваленко Олександр Київ, Вишневе 23:19 17
10 213 Toyota Land Cruiser 70 Мартинюк Владислав, Мартинюк Юлія Київ, Київ 23:29 16
11 211 Nissan Patrol Малашенко Віктор, Сєчков Яків Кременчук, Кременчук 23:42 16
12 203 Mitsubishi L200 Фролов Ігор, Литовченко Олександр Дніпродзержинськ, Дніпродзержинськ 15:34 14
13 215 Mitsubishi Pajero Sport Прудніков Михайло, Грищенко Олексій Дніпропетровськ, Дніпропетровськ 15:34 10
14 201 Mersedes 280 GE Оніщук Ігор, Хаценюк Євген Київ,Київ 10:59 8
15 212 Mersrdes G Шаршонь Микола, Бичковський Іван Тернопіль, Тернопіль 5:58 3
16 218 Daihatsu Rocky Криворучко Володимир, Міронов Олег Кременчук, Кременчук 6:51 2
208 Toyota Land Cruiser Бойко Ігор, Альохін Олескнадр Київ, Київ зхід
214 Daimler-Benz Слободян Юрій, Шеквель Микола Тернопіль, Тернопіль зхід
ТР3
1 302 Mersrdes G230 Янукович Віктор, Кодій Микола Київ, Тарасівщина 21:58 39
2 313 ВАЗ-2121 стандарт+ Поступайло Іван, Гапоненко Ігор Одеса, Одеса 22:12 37
3 309 УАЗ-469 Михайлов Владислав, Михайлов Олександр Стаханов, Стаханов 21:53 29
4 312 ГАЗ-69 Козловський Віктор, Гончаревич Євген Гродно, Гродно 22:48 29
5 304 ГАЗ-69-RANGER Четуха Валерій, Бондарь Геннадій Северодонецьк, Северодонецьк 18:24 25
6 319 Steyr Pinzgauer 710M Пупов Сергій, Москаленко Денис Луганськ, Луганськ 23:02 24
7 301 УАЗ 3151 Імерідзе Борис, Драганов Олексій Одеса, Одеса 15:19 20
8 311 УАЗ 3151 Ель-Халабі Рафік, Донець Андрій Абрамівка, Київ 22:37 20
9 305 ГАЗ-69 Тригуба Олег, Тригуба Геннадій Одеса, Одеса 22:45 18
10 310 УАЗ Остапенко Сергій, Масалов Анатолій Київ, Одеса 11:24 13
11 308 Mersrdes G Ковінько Олександр, Юрченко Ігор Вінниця, Вінниця 14:10 7
12 307 ЛУАЗ 969М Панченко Олексій, Трубіцин Олександр Красний Луч, Красний Луч 22:41 7
13 314 УАЗ-31519 Новіков Денис, Новіков Андрій Київ, Київ 20:20 4
303 УАЗ 31514 Кудрявцев Михайло, Юмашев Олександр Сімферополь, Сімферополь зхід
306 STEYR PUCH Заболотний Тарас, Ваховський Руслан Любіж, Київ зхід

Командний залік

№ п/п Команда Ст № Прізвище, ім’я Залік. група Місце в групі Очки Місце команди
всього очок
1 "UKRAINE RACING"
КН.04.001.10
Осадчий Сергій
НІ.04.014.10
Київ
1 Логвиненко Сергій 4 -- -- 1 місце
20 очок
Дзиба Микола
32 Баликін Роман 4 4 5
Хорошевський Андрій
101 Улезко Дмитро 1 1 10
Сьомка Сергій
302 Янукович Віктор 3 1 10
Кодій Микола
9 Новіцький Віталій 4 1 10
Литвинов Павло
114 Бідюк Віктор 1 5 4
Грицьков Роман
140 Гнідаш Богдан 1 8 1
Белозор Вячеслав
213 Мартинюк Владислав 2 10 0
Мартинюк Юлія
103 Циплаков Руслан 1 3 6
Майбородпа Віталій
222 Ніконов Олег 2 7 2
Ніконов Андрій
311 Рафік-Ель Халабі 3 8 1
Донець Андрій
107 Яценко Олексій 1 4 5
Кривицька Анна
2 "Офф-роад групп""
КК.04.018.10
Халаімов Денис
КІ.04.044.10
Харків
7 Міньков Дмитро 4 2 8 2 місце
18 очок
Романенко Володимир
108 Коваленко Ернест 1 12 0
Кравченко Родіон
117 Кузнєцов Микола 1 2 8
Лялька Віталій
8 Слюсаренко Валерій 4 20 0
Сіньговський Вадим
209 Халаімов Денис 2 1 10
Монастирьов Віталій
3 "Направление"
КК.04.010.10
Драганов Олексій
КІ.04.024.10
Одеса
305 Тригуба Олег 3 9 0 3 місце
11 очок
Тригуба Геннадій
216 Никитенко Володимир 2 6 3
Шереметьєв Антон
310 Остапенко Сергій 3 10 0
Масалов Анатолій
301 Імерідзе Борис 3 7 2
Драганов Олексій
313 Поступайло Іван 3 2 8
Гапоненко Ігор
4 "Vostok"
КК.04.019.10
Стаханов
Пупов Сергій
КІ.04.046.10
Луганськ
18 Геря Микола 4 6 3 4 місце
10 очок
Филиппов Дмитро
105 Кадяєв Сергій 1 13 0
Шум Ігор
109 Філіпський Андрій 1 7 2
Бондаренко Дмитро
304 Чехута Валерій 3 5 4
Бондарь Геннадій
309 Михайлов Владислав 3 3 6
Михайлов Олександр
319 Пупов Сергій 3 6 3
Москаленко Денис
© 2008 — 2012 offroad.net.ua. All rights reserved. by nucleart.net 2008
Карта