Результати Кубку ФАУ З Трофі-рейдів 2010ЗАТВЕРДЖЕНО
|
23-25.04 | "ХАРКІВ ТРОФІ 2010" | Вовчанський район, Харківська обл. | ХОГОАС "ОФФ-РОАД КЛУБ" | кофіцієнт 0,5 |
28-30.05 | "МЕГАХАРД-2010" | Овруцький район, Житомирська обл. | ФО-СПД Остапенко С.В. | кофіцієнт 1 |
02-04.07 | "АТЛ-ТРОФІ 2010" | Вишгородський район, Київська обл. | ФО-СПД Осадчий С.І. | кофіцієнт 1 |
22-26.09 | "ГОРГАН ТРОФІ 2010" | Рожнятівський район, Івано-Франківська обл. | ФО-СПД Яцинич В.Р. | кофіцієнт 1,2 |
ОСОБИСТИЙ ЗАЛІК | КОМАНДНИЙ ЗАЛІК | |||
1 залікова група «ТР1» |
2 залікова група «ТР2» |
3 залікова група «ТР3» |
4 залікова група «ATV» |
|
---|---|---|---|---|
ОСОБИСТИЙ ЗАЛІК |
||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 залікова група «ТР1» — ПЕРШІ ВОДІЇ |
||||||||
Місце | Прізвище, і`мя водія | Місто | Набрані очки в етапах | Сума | Результ. | |||
1 | Улезко Дмитро | Ірпінь | 5 | 8 | 10 | 12 | 35 | 30 |
2 | Кузнєцов Микола | Перещепіно | 3 | 6 | 8 | 9.6 | 26.6 | 23.6 |
3 | Коваленко Ернест | Харків | 10 | 0/12 | 7.2 | 17.2 | 17.2 | |
4 | Яценко Олексій | Київ | 4 | 5 | 5 | 2.4 | 16.4 | 14 |
5 | Циплаков Руслан | Донецьк | 6 | 6 | 12 | 12 | ||
6 | Бідюк Віктор | Київ | 4 | 4 | 8 | 8 | ||
7 | Киричок Вадим | Ужгород | 4.8 | 4.8 | 4.8 | |||
8 | Войтко Олександр | Вінниця | 3 | 1.2 | 4.2 | 4.2 | ||
9 | Ковалевич Євген | Київ | 3.6 | 3.6 | 3.6 | |||
10 | Федашко Петро | Червоноград | 3 | 3 | 3 | |||
11 | Пономарчук Віктор | Дніпропетровськ | 2.5 | 2.5 | 2.5 | |||
12 | Шум Ігор | Слав"янськ | 2 | 2 | 2 | |||
13 | Філіпський Андрій | Стаханов | 2 | 2 | 2 | |||
14 | Рос Уотерспун | deepcut | 2 | 2 | 2 | |||
15 | Гнідаш Богдан | Київ | 1 | 1 | 0/9 | 2 | 2 | |
16 | Подолякін Валерій | Дніпропетровськ | 1.5 | 1.5 | 1.5 | |||
17 | Счисльонок Олександр | Харків | 1 | 0/9 | 1 | 1 | ||
18 | Гура Олександр | Перещапіно | 0.5 | 0.5 | 0.5 | |||
19-32 | Гудзь Денис | Київ | 0/9 | 0 | 0 | |||
19-32 | Король Віктор | Одеса | 0/11 | 0/10 | 0 | 0 | ||
19-32 | Нікіфоров Дмитро | Дніпропетровськ | 0/10 | 0 | 0 | |||
19-32 | Мартинюк Олександр | Одеса | 0/10 | 0 | 0 | |||
19-32 | Сакун Дмитро | Мінськ | 0/11 | 0 | 0 | |||
19-32 | Анісов Олег | Кременчук | 0/11 | 0 | 0 | |||
19-32 | Левицький Юрій | Івано-Франківськ | 0/12 | 0 | 0 | |||
19-32 | Лялька Віктор | Перещепіно | 0/12 | 0 | 0 | |||
19-32 | Гайван Володимир | Київ | 0/13 | 0 | 0 | |||
19-32 | Кадяєв Сергій | Славянськ | 0/13 | 0 | 0 | |||
19-32 | Космач Максим | Коростишів | 0/13 | схід | 0 | 0 | ||
19-32 | Головаченко Дмитро | Одеса | 0/14 | 0 | 0 | |||
19-32 | Яворський Павло | Київ | 0/14 | 0 | 0 | |||
19-32 | Юзков Віктор | Вішневе | 0/15 | схід | 0 | 0 | ||
Куріло Олександр | Черкаси | схід | ||||||
Кульков Олексій | Київ | схід | ||||||
Фадеічев Віктор | Київ | схід | ||||||
Фоменко Сергій | Брест | знят | ||||||
Рудь Руслан | Одеса | знят | ||||||
1 залікова група «ТР1» — ДРУГІ ВОДІЇ |
||||||||
Місце | Прізвище, і`мя водія | Місто | Набрані очки в етапах | Сума | Результ. | |||
1 | Сьомка Сергій | Ірпінь | 5 | 8 | 10 | 12 | 35 | 30 |
2 | Лялька Віталій | Перещепіно | 3 | 6 | 8 | 9.6 | 26.6 | 23.6 |
3 | Кравченко Родіон | Харків | 10 | 0/12 | 7.2 | 17.2 | 17.2 | |
4 | Кривицька Анна | Київ | 4 | 5 | 5 | 2.4 | 16.4 | 14 |
5 | Майборода Віталій | Київ | 6 | 6 | 12 | 12 | ||
6 | Грицьков Роман | Київ | 4 | 4 | 8 | 8 | ||
7 | Молнар Иштван | Ужгород | 4.8 | 4.8 | 4.8 | |||
8 | Кочегаров Андрій | Віннниця | 3 | 1.2 | 4.2 | 4.2 | ||
9 | Павлюк Олександр | Київ | 3.6 | 3.6 | 3.6 | |||
10 | Федашко Тарас | Червоноград | 3 | 3 | 3 | |||
11 | Мальцев Сергій | Дніпропетровськ | 2.5 | 2.5 | 2.5 | |||
12 | Кадяєв Сергій | Слав"янськ | 2 | 2 | 2 | |||
13 | Бондаренко Дмитро | Стаханов | 2 | 2 | 2 | |||
14 | Кім Ніколаджєв | deepcut | 2 | 2 | 2 | |||
15 | Бєлозор В"ячеслав | Київ | 1 | 1 | 2 | 2 | ||
16 | Пирогов Валентин | Дніпропетровськ | 1.5 | 1.5 | 1.5 | |||
17 | Кіншаков Роман | Харків | 1 | 1 | 1 | |||
18 | Манченко Руслан | Перещепіно | 0.5 | 0/12 | 0.5 | 0.5 | ||
19-34 | Арсланова Марія | Київ | 0/9 | 0 | 0 | |||
19-34 | Гевель Андрій | Київ | 0/9 | 0 | 0 | |||
19-34 | Євглевський Кирило | Харків | 0/9 | 0 | 0 | |||
19-34 | Павлов Олександр | Одеса | 0/10 | 0 | 0 | |||
19-34 | Бровко Кирило | Дніпропетровськ | 0/10 | 0 | 0 | |||
19-34 | Черненко Сергій | Одеса | 0/10 | 0 | 0 | |||
19-34 | Бегун Андрій | Мінськ | 0/11 | 0 | 0 | |||
19-34 | Латухин Максим | Кременчук | 0/11 | 0 | 0 | |||
19-34 | Лукаревський Андрій | Іллічівськ | 0/11 | 0 | 0 | |||
19-34 | Растопчин Сергій | Івано-Франківськ | 0/12 | 0 | 0 | |||
19-34 | Гайван Анастасія | Київ | 0/13 | 0 | 0 | |||
19-34 | Шум Ігор | Славянськ | 0/13 | 0 | 0 | |||
19-34 | Контар Анатолій | Коростишів | 0/13 | схід | 0 | 0 | ||
19-34 | Гончарук Іван | Одеса | 0/14 | 0 | 0 | |||
19-34 | Маркевич Сергій | Саки | 0/14 | 0 | 0 | |||
19-34 | Романко Ігор | Вішневе | 0/15 | 0 | 0 | |||
Чеберяк Олексій | Черкаси | схід | ||||||
Кульков Владислав | Київ | схід | ||||||
Мринський Олександр | Вишневе | схід | ||||||
Юзков Артур | Київ | схід | ||||||
Трибунько Михайло | Брест | знят | ||||||
Кулак Юлія | Одеса | знят | ||||||
2 залікова група «ТР2» — ПЕРШІ ВОДІЇ |
||||||||
Місце | Прізвище, і`мя водія | Місто | Набрані очки в етапах | Сума | Результ. | |||
1 | Халаімов Денис | Харків | 10 | 10 | 9.6 | 29.6 | 29.6 | |
2 | Єршов Сергій | Київ | 4 | 8 | 8 | 7.2 | 27.2 | 23.2 |
3 | Дмітрієв Олександр | Київ | 3 | 6 | 6 | 15 | 15 | |
4 | Самборський Дмитро | Одеса | 12 | 12 | 12 | |||
5 | Шеремет"єв Антон | Одеса | 0/9 | 3 | 4.8 | 7.8 | 7.8 | |
6 | Чорний Руслан | Одеса | 5 | 1.2 | 6.2 | 6.2 | ||
7 | Кошкалда Владлен | Луганськ | 6 | 6 | 6 | |||
8 | Брусенцов Володимир | Харків | 5 | 5 | 5 | |||
9 | Тараненко Ярослав | Київ | 5 | 5 | 5 | |||
10 | Лисенко Олександр | Київ | 0/10 | 4 | 4 | 4 | ||
11 | Васільєв Ігор | Одеса | 4 | 4 | 4 | |||
12 | Ніконов Олег | Київ | 2 | 2 | 4 | 4 | ||
13 | Варварич Іван | Чернівці | 3.6 | 3.6 | 3.6 | |||
14 | Панченко Андрій | Одеса | 3 | 3 | 3 | |||
15 | Криворучко Володимир | Кременчук | 2.5 | 0/13 | 0/16 | 2.5 | 2.5 | |
16 | Фоменко Сергій | Брест | 2.4 | 2.4 | 2.4 | |||
17 | Юзков Віктор | Вішневе | 2 | 2 | 2 | |||
18 | Жижин Андрій | Київ | 1 | 1 | 1 | |||
19 | Вязьмітінов Євген | Черкаси | 1 | 1 | 1 | |||
20-33 | Петренко Володимир | Київ | 0/9 | 0 | 0 | |||
20-33 | Пенкаль Сергій | Хмельницький | 0/9 | 0 | 0 | |||
20-33 | Котлярський Віталій | Хмельницький | 0/10 | 0 | 0 | |||
20-33 | Мартинюк Владислав | Київ | 0/16 | 0/10 | 0 | 0 | ||
20-33 | Янчишин Руслан | Львів | 0/11 | 0 | 0 | |||
20-33 | Малашенко Віктор | Кременчук | 0/15 | 0/11 | 0 | 0 | ||
20-33 | Оніщук Ігор | Київ | 0/11 | 0/14 | 0 | 0 | ||
20-33 | Малих Василь | Одеса | 0/12 | 0 | 0 | |||
20-33 | Фролов Ігор | Дніпродзержинськ | 0/12 | 0 | 0 | |||
20-33 | Тригуба Олег | Одеса | 0/12 | 0 | 0 | |||
20-33 | Шаршонь Микола | Тернопіль | 0/15 | 0/13 | 0 | 0 | ||
20-33 | Прудніков Михайло | Дніпропетровськ | 0/13 | 0 | 0 | |||
20-33 | Шапошніков Михайло | Київ | 0/14 | 0 | 0 | |||
20-33 | Приваленко Валерій | Одеса | 0/17 | 0 | 0 | 0 | ||
Чапрак Сергій | Тернопіль | 0 | ||||||
Заргана Дмитро | Донецьк | 0 | ||||||
Слободян Юрій | Тернопіль | схід | 0 | |||||
Ілюк Руслан | Коломия | схід | ||||||
Бойко Ігор | Київ | схід | ||||||
Зарянов Костянтин | Київ | знят | ||||||
Шевченко Сергій | Конотоп | схід | ||||||
Андрієвський Олег | Київ | знят | ||||||
Радіонов Володимир | Дніпропетровськ | знят | ||||||
2 залікова група «ТР2» — ДРУГІ ВОДІЇ |
||||||||
Місце | Прізвище, і`мя водія | Місто | Набрані очки в етапах | Сума | Результ. | |||
1 | Монастирьов Віталій | Харків | 10 | 10 | 9.6 | 29.6 | 29.6 | |
2 | Бурахович Андрій | Київ | 4 | 8 | 8 | 7.2 | 27.2 | 23.2 |
3 | Горбаченко Роман | Одеса | 5 | 12 | 17 | 17 | ||
4 | Добрянський Сергій | Київ | 3 | 6 | 6 | 15 | 15 | |
5 | Никитенко Володимир | Одеса | 0/9 | 3 | 4.8 | 7.8 | 7.8 | |
6 | Томіна Ганна | Луганськ | 6 | 6 | 6 | |||
7 | Кравченко Родіон | Харків | 5 | 5 | 5 | |||
8 | Колієвський Олександр | Київ | 5 | 5 | 5 | |||
9 | Лисенко Андрій | Київ | 0/10 | 4 | 4 | 4 | ||
10 | Стоянов Віктор | Одеса | 4 | 4 | 4 | |||
11 | Ніконов Андрій | Київ | 2 | 2 | 4 | 4 | ||
12 | Мартенюк Володимир | Чернівці | 3.6 | 3.6 | 3.6 | |||
13 | Яцинич Володимир | Львів | 3 | 3 | 3 | |||
14 | Міронов Олег | Кременчук | 2.5 | 0/13 | 0/16 | 2.5 | 2.5 | |
15 | Афанас"єв Сергій | Брест | 2.4 | 2.4 | 2.4 | |||
16 | Юзков Артур | Вішневе | 2 | 2 | 2 | |||
17 | Рукша Дмитро | Одеса | 1.2 | 1.2 | 1.2 | |||
18 | Зорін Сергій | Київ | 1 | 1 | 1 | |||
19 | Луцик Віктор | Черкаси | 1 | 1 | 1 | |||
20-34 | Лабузінський Олександр | Хмельницький | 0/9 | 0 | 0 | |||
20-34 | Коваленко Олександр | Вишневе | 0/9 | 0 | 0 | |||
20-34 | Парахін Вадим | Хмельницький | 0/10 | 0 | 0 | |||
20-34 | Мартинюк Юлія | Київ | 0/16 | 0/10 | 0 | 0 | ||
20-34 | Закалик Юрій | Львів | 0/11 | 0 | 0 | |||
20-34 | Сєчков Яків | Кременчук | 0/11 | 0 | 0 | |||
20-34 | Хаценюк Євген | Київ | 0/11 | 0/14 | 0 | 0 | ||
20-34 | Другак Андрій | Одеса | 0/12 | 0 | 0 | |||
20-34 | Литовченко Олександр | Дніпропетровськ | 0/12 | 0 | 0 | |||
20-34 | Тригуба Геннадій | Одеса | 0/12 | 0 | 0 | |||
20-34 | Бичковський Іван | Тернопіль | 0/15 | 0/13 | 0 | 0 | ||
20-34 | Грищенко Олексій | Дніпропетровськ | 0/13 | 0 | 0 | |||
20-34 | Шевченко Ігор | Київ | 0/14 | 0 | 0 | |||
20-34 | Бень Віталій | Кременчук | 0/15 | 0 | 0 | |||
20-34 | Козирєва Тетяна | Одеса | 0/17 | 0 | 0 | |||
Чапрак Володимир | Тернопіль | 0 | ||||||
Соловйов Артем | Одеса | 0 | ||||||
Циплаков Сергій | Донецьк | 0 | ||||||
Шеквель Микола | Тернопіль | схід | 0 | |||||
Німчук Микола | Коломия | схід | ||||||
Альохін Олександр | Київ | схід | ||||||
Гегель Віталій | Конотоп | схід | ||||||
Гречуха В"ячеслав | Київ | знят | ||||||
Гнатенко Роман | Дніпропетровськ | знят | ||||||
Панченко Сергій | Київ | знят | ||||||
3 залікова група «ТР3» — ПЕРШІ ВОДІЇ |
||||||||
Місце | Прізвище, і`мя водія | Місто | Набрані очки в етапах | Сума | Результ. | |||
1 | Янукович Віктор | Київ | 5 | 10 | 10 | 7.2 | 32.2 | 27.2 |
2 | Поступайло Іван | Одеса | 8 | 8 | 16 | 16 | ||
3 | Свирипа Леонід | Одеса | 12 | 12 | 12 | |||
4 | Тригуба Олег | Одеса | 0/9 | 9.6 | 9.6 | 9.6 | ||
5 | Чехута Валерій | Северодонецьк | 4 | 4 | 8 | 8 | ||
6 | Імерідзе Борис | Одеса | знят | 6 | 2 | 8 | 8 | |
7 | Михайлов Владислав | Стаханов | 6 | 6 | 6 | |||
8 | Кравчук Юрій | Ясіня | 6 | 6 | 6 | |||
9 | Козловський Віктор | Гродно | 5 | 5 | 5 | |||
10 | Майборода Віталій | Київ | 5 | 5 | 5 | |||
11 | Жук Олег | Східниця | 4.8 | 4.8 | 4.8 | |||
12 | Новіков Денис | Київ | 4 | 0/13 | 4 | 4 | ||
13 | Чернов Павло | Жодино | 3.6 | 3.6 | 3.6 | |||
14 | Малашенко Віктор | Кременчук | 3 | 3 | 3 | |||
15 | Пупов Сергій | Луганськ | 3 | 3 | 3 | |||
16 | Анісов Олег | Кременчук | 2.5 | знят | 2.5 | 2.5 | ||
17 | Ель-Халабі Рафік | Абрамівка | 1 | 2.4 | 3.4 | 3.4 | ||
18-20 | Остапенко Сергій | Київ | 0/10 | 0 | 0 | |||
18-20 | Ковінько Олександр | Вінниця | 0/11 | 0 | 0 | |||
18-20 | Панченко Олексій | Красний Луч | 0/12 | 0 | 0 | |||
Кудрявцев Михайло | Сімферополь | схід | ||||||
Заболотний Тарас | Любіж | схід | ||||||
Джолос Тарас | Київ | знят | ||||||
Халаімов Денис | Харків | знят | ||||||
Поза заліком | Афанас"єв Сергій | Брест | ||||||
Поза заліком | Котес Максим | Мінськ | ||||||
Поза заліком | Давидович Максим | Мінськ | ||||||
Поза заліком | Прііт Аус | Таллінн | ||||||
3 залікова група «ТР3» — ДРУГІ ВОДІЇ |
||||||||
Місце | Прізвище, і`мя водія | Місто | Набрані очки в етапах | Сума | Результ. | |||
1 | Гапоненко Ігор | Одеса | 6 | 8 | 12 | 26 | 26 | |
2 | Осадчий Сергій | Київ | 5 | 10 | 7.2 | 22.2 | 22.2 | |
3 | Кодій Микола | Тарасівщина | 3 | 10 | 2.4 | 15.4 | 15.4 | |
4 | Тригуба Геннадій | Одеса | 0/9 | 9.6 | 9.6 | 9.6 | ||
5 | Бондарь Геннадій | Северодонецьк | 4 | 4 | 8 | 8 | ||
6 | Білоусов В"ячеслав | Мінськ | 8 | 8 | 8 | |||
7 | Михайлов Олександр | Стаханов | 6 | 6 | 6 | |||
8 | Йонаш Володимир | Рахів | 6 | 6 | 6 | |||
9 | Драганов Олексій | Одеса | знят | 4 | 2 | 6 | 6 | |
10 | Гончаревич Євген | Гродно | 5 | 5 | 5 | |||
11 | Бенно Райме | Еесті | 5 | 5 | 5 | |||
12 | Жук Ігор | Східниця | 4.8 | 4.8 | 4.8 | |||
13 | Стибук Борис | Жодино | 3.6 | 3.6 | 3.6 | |||
14 | Сєчков Яків | Кременчук | 3 | 3 | 3 | |||
15 | Москаленко Денис | Луганськ | 3 | 3 | 3 | |||
16 | Максак Олександр | Кременчук | 2.5 | знят | 2.5 | 2.5 | ||
17 | Новіков Андрій | Київ | 2 | 0/13 | 2 | 2 | ||
18 | Донець Андрій | Київ | 1 | 1 | 1 | |||
19-21 | Масалов Анатолій | Одеса | 0/10 | 0 | 0 | |||
19-21 | Юрченко Ігор | Вінниця | 0/11 | 0 | 0 | |||
19-21 | Трубіцин Олександр | Красний Луч | 0/12 | 0 | 0 | |||
Юмашев Олександр | Сімферополь | схід | ||||||
Ваховський Руслан | Київ | схід | ||||||
Монастирьов Віталій | Харків | знят | ||||||
Разводкін Максим | Конотоп | знят | ||||||
Поза заліком | Мотуз Володимир | Мінськ | ||||||
Поза заліком | Індрек Тулц | Таллінн | ||||||
4 залікова група «ATV» — ВОДІЇ |
||||||||
Місце | Прізвище, і`мя водія | Місто | Набрані очки в етапах | Сума | Результ. | |||
1 | Литвинов Павло | Львів | 3 | 4 | 10 | 12 | 29 | 26 |
1 | Новіцький Віталій | Хмельницький | 4 | 10 | 12 | 26 | 26 | |
2 | Романенко Володимир | Харків | 4 | 8 | 8 | 7.2 | 27.2 | 23.2 |
2 | Міньков Дмитро | Харків | 8 | 8 | 7.2 | 23.2 | 23.2 | |
3 | Дзиба Микола | Київ | 2 | 10 | схід | 6 | 18 | 18 |
4 | Синьговський Вадим | Харків | 5 | 5 | 0/20 | 4.8 | 14.8 | 14.8 |
4 | Слюсаренко Валерій | Харків | 5 | 5 | 0/20 | 4.8 | 14.8 | 14.8 |
5 | Логвиненко Сергій | Київ | 2 | 10 | схід | 2.4 | 14.4 | 14.4 |
6 | Позняк Владислав | Запоріжжя | знят | схід | 4 | 9.6 | 13.6 | 13.6 |
6 | Позняк Іван | Запоріжжя | знят | схід | 4 | 9.6 | 13.6 | 13.6 |
7 | Герштейн Дмитро | Київ | 6 | 6 | 12 | 12 | ||
8 | Баликін Роман | Київ | 2.5 | 3 | 5 | 0/10 | 10.5 | 10.5 |
8 | Хорошевський Андрій | Київ | 2.5 | 3 | 5 | 0/10 | 10.5 | 10.5 |
9 | Довбиш В"ячеслав | Обухів | 6 | 0/10 | 6 | 6 | ||
10 | Микуленко Костянтин | Балаклєя | 6 | 6 | 6 | |||
10 | Циро Дмитро | Київ | 6 | 6 | 6 | |||
11 | Подсребаєв Дмитро | Київ | 1 | 0/15 | 3.6 | 4.6 | 4.6 | |
11 | Терлецький Володимир | Київ | 1 | 0/15 | 3.6 | 4.6 | 4.6 | |
12 | Федотов Євген | Кременчук | 2 | 2.4 | 4.4 | 4.4 | ||
13 | Мялук Олег | Харків | 4 | 4 | 4 | |||
14 | Шпак Ігор | Київ/Львів | 3 | 0/10 | 0/19 | 0/15 | 3 | 3 |
15 | Геря Микола | Луганськ | 3 | 3 | 3 | |||
15 | Филиппов Дмитро | Луганськ | 3 | 3 | 3 | |||
16 | Резніков Олексій | Київ | знят | 2 | схід | 2 | 2 | |
16 | Лінкін Спартак | Київ | знят | 2 | схід | 2 | 2 | |
17 | Максименко Роман | Київ | 2 | 2 | 2 | |||
18 | Пархоменко Геннадій | Волноваха | 1.5 | 0/9 | 0/13 | 1.5 | 1.5 | |
18 | Пархоменко Олександр | Волноваха | 1.5 | 0/9 | 0/13 | 1.5 | 1.5 | |
19 | Бонтар Сергій | Червоноград | 1.2 | 1.2 | 1.2 | |||
19 | Карачун Сергій | Червоноград | 1.2 | 1.2 | 1.2 | |||
20 | Осіпов Дмитро | Запоріжжя | схід | 1 | 0/11 | 1 | 1 | |
21-51 | Єрш Михайло | Київ | схід | 0/9 | 0/17 | 0 | 0 | |
21-51 | Лучков Олександр | Мукачево | 0/9 | 0 | 0 | |||
21-51 | Гісем Дмитро | Голубине | 0/9 | 0 | 0 | |||
21-51 | Єрш Олексій | Київ | 0/9 | 0 | 0 | |||
21-51 | Педченко В"ячеслав | Київ | 0/10 | 0 | 0 | |||
21-51 | Зошій Андрій | Львів | 0/10 | 0/19 | 0/15 | 0 | 0 | |
21-51 | Ткач Юрій | Київ | 0/11 | 0 | 0 | |||
21-51 | Кравченко Володимир | Київ | 0/11 | 0 | 0 | 0 | ||
21-51 | Ніколішин (Ніколишен) Валерій | Київ | 0/11 | 0 | 0 | 0 | ||
21-51 | Лукашенко Олександр | Київ/Маньківка | знят | 0/12 | 0 | 0 | ||
21-51 | Северин Микола | Київ/Маньківка | знят | 0/12 | 0 | 0 | ||
21-51 | Лавров Олег | Київ | знят | схід | 0/12 | 0 | 0 | |
21-51 | Лінкін Андрій | Київ | 0/12 | 0 | 0 | |||
21-51 | Ревус Роман | Тернопіль | 0/13 | 0 | 0 | |||
21-51 | Дрозд Тарас | Тернопіль | 0/13 | 0 | 0 | |||
21-51 | Померний Ігор | Тернопіль | 0/14 | 0 | 0 | |||
21-51 | Храпко Сергій | Тернопіль | 0/14 | 0 | 0 | |||
21-51 | Русалін Костянтин | Київ | схід | 0/14 | схід | 0 | 0 | |
21-51 | Дундій Тарас | Київ | 0/14 | 0 | 0 | |||
21-51 | Кукурік Богдан | Львів | 0/16 | 0 | 0 | |||
21-51 | Чернецький Сергій | Львів | 0/16 | 0 | 0 | |||
21-51 | Хрипков Сергій | Київ | 0/16 | 0 | 0 | |||
21-51 | Дробот Анатолій | Київ | 0/16 | 0 | 0 | |||
21-51 | Сінгаєвський Олександр | Київ | 0/17 | 0 | 0 | |||
21-51 | Рахмайлов Євген | Київ | 0/17 | 0 | 0 | |||
21-51 | Гнідин Юрій | Луганськ | 0/17 | 0 | 0 | |||
21-51 | Янчук Олексій | Одеса | 0/18 | 0 | 0 | |||
21-51 | Покровський Ігор | Одеса | 0/18 | 0 | 0 | |||
21-51 | Берьозкін Сергій | Київ | 0/18 | 0 | 0 | |||
21-51 | Гагалюк Богдан | Львів | 0/18 | 0 | 0 | |||
Городецький Ігор | Червоноград | 0 | ||||||
Дроботей Олександр | Червоноград | 0 | ||||||
Гуріч Віктор | Київ | 0 | ||||||
Сердюк Сергій | Київ | 0 | ||||||
Ахмедов Шаміль | Київ | знят | схід | схід | ||||
Катеринчук Микола | Київ | знят | схід | |||||
Лопушанський Андрій | Київ | знят | схід | схід | ||||
Логвиновський Олег | Кременчук | знят | схід | знят | ||||
Лукацький Віталій | Кременчук | знят | схід | знят | ||||
Порохня Олександр | Кременчук | знят | схід | знят | ||||
Лохман Ігор | Київ | схід | схід | |||||
Шаповалов В"ячеслав | Київ | схід | схід | |||||
Франчук Ігор | Київ | схід | ||||||
Корчак Дмитро | Київ | схід | ||||||
Костюченко Вадим | Полтава | схід | ||||||
Зелінський Адріан | Київ | схід | ||||||
Мостовий Іван | Київ | схід | ||||||
Нєдовєсов Андрій | Київ | схід | ||||||
Хоменко Сергій | Кременчук | знят | ||||||
Амбарцумян Тігран | Харків | знят | ||||||
Бєсєдін Євген | Харків | знят | ||||||
Кацуба Олександр | Харків | знят | ||||||
Лопушанський Дмитро | Київ | знят | ||||||
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК |
||||||||
Місце | Назва команди | Місто | Набрані очки в етапах | Сума | Результ. | |||
1 | ukraine raicing | Київ | 10 | 20 | 20 | 24 | 74 | 74 |
2 | Офф-роад групп | Харків | 20 | 18 | 19.2 | 57.2 | 57.2 | |
3 | Направление | Одеса | 0 | 14 | 11 | 24 | 49 | 49 |
4 | vostok | Стаханов | 10 | 10 | 10 | |||
5 | Альянс 4х4 | Дніпропетровськ | 3.5 | 6 | 9.5 | 9.5 |
Загрузка