Етап Російської Дрифт Серії вперше відбувся на Moscow Raceway

У сезоні РДС-Захід 2017 заплановано цілих сім етапів: два в Москві, два в Нижньому Новгороді, два в Рязані і один в Сочі. Чемпіонат зібрав практично всіх найсильніших дрифтерів з різних регіонів Росії і країн ближнього зарубіжжя.

Чемпіонат зібрав практично всіх найсильніших дрифтерів з різних регіонів Росії і країн ближнього зарубіжжя

Перший раунд головного чемпіонату країни з дрифту відбувся на знаменитій трасі Moscow Raceway в Московській області, яка регулярно приймає у себе престижні міжнародні змагання WTCC, Superbike, чемпіонат Європи Formula 3, DTM і інші.

Федір Воробйов залишається єдиним учасником РДС, виступаючим на автомобілі ВАЗ.

Склад учасників з 32 прізвищ ряснів гучними іменами: діючий чемпіон РДС Євген Сатюков, чемпіон України Олексій Головня, дворазовий чемпіон РДС Євген Ружейніков, чемпіон РДС 2014 Андрій Песегов, найяскравіша представниця російського дріфту переможниця фінального етапу 2016 Катерина Сєдих і інші не менш відомі пілоти. Головним суддею змагань знову став італієць Федеріко Шериф - досвідчений пілот, творець мережі шкіл з дрифту в Європі.

Аркадій Пучінін

На жаль, деяких учасників техніка підвела ще під час тренувань. Позбулися моторів автомобілі Євгенія Лосєва і Аркадія Пучініна.

Траса Moscow Raceway дуже підступна.

Кваліфікація на новій для РДС трасі давалася гонщикам непросто. Після першої спроби за вищу оцінку билися Георгій Чівчян, Катерина Сєдих, Олексій Головня, Аркадій Цареградцев, Іван Нікулін, Сергій Кабаргін, Микита Шиков і Федір Воробйов. Кращий результат показав Георгій Чівчян.

Кращий результат показав Георгій Чівчян

Фінальні парні заїзди виявилися насиченими і повністю непередбачуваними. Перемогу в підсумку здобув Аркадій Цареградцев, друге місце у Микити Шикова, третє у Георгія Чівчяна. Катерина Сєдих, яка посіла шосте місце в кваліфікації, відвоювала у чоловіків і шосте місце в особистому заліку!

Катерина Сєдих приїхала спеціально з Владивостока, щоб взяти участь в 1 етапі РДС-Захід

Другий етап РДС-Захід відбудеться 26-27 травня в Нижньому Новгороді.

Раніше портал «Колеса.ру» розповідав про початок сезону кільцевих гонок в Росії . Перший етап РСКГ відбудеться в Грозному 13-14 травня.