Кільцеві гонки: Мало, але плотненько

Перший етап Чемпіонату України з кільцевих гонок засмутив малою кількістю учасників: клас формул виявився порожнім, так само як і найпотужніший «С-2000», а «Турінг-лайт» нарахував всього потроху Перший етап Чемпіонату України з кільцевих гонок засмутив малою кількістю учасників: клас формул виявився порожнім, так само як і найпотужніший «С-2000», а «Турінг-лайт» нарахував всього потроху. У підсумку замість звичних п'яти або чотирьох гонок в день глядачі спостерігали тільки за двома, одна з яких об'єднувала учасників «туринга» і введеного з цього року класу «Лада -1600». Найгостріша боротьба велася в класі «Лада-1500», який налічував 14 машин на старті. Долю першого місця вирішували Олександр Іванченко та Сергій Юнашев. Сергій не зміг нічого протиставити супернику і закінчив суботню гонку другим. У неділю Олександр помилився і вилетів з траси. Повернувшись, він зміг пробитися з останнього на 3-е місце, тоді як в гонці переміг Юнашев. За сумою двох гонок етап виграв Юнашев, зате Іванченко став тріумфатором в класі «Лада -1600», причому на своєму більш слабкому автомобілі, підготовленому за класом «Лада-1500». У найпотужнішому заліку «Турінг-лайт» в обидва дні не було рівних Ігор Скуз.