«АТЛ-Трофі 2010»

Дата 02.07.2010 - 04.07.2010
Назва «АТЛ-Трофі 2010»
Дисципліна Трофі-рейд, орієнтування
Місце Київська обл.
Організатор «BTR»
Website http://btr.ua/
Опис

п/п
Ст. № Екіпаж Марка, модель ТС ЧАС КП Місце
в групі
Очки для
Кубка ФАУ
ТР1
1 101 Улезко Дмитро (Ірпінь)
Сьомка Сергій (Ірпінь)
Suzuki Samurai 22:57 31 1 10
2 117 Кузнєцов Микола (Перещепіно)
Лялька Віталій (Перещепіно)
Mitsubishi Pajero 22:10 28 2 8
3 103 Циплаков Руслан (Донецьк)
Майборода Віталій (Київ)
Toyota FJ Cruiser 22:59 26 3 6
4 107 Яценко Олексій (Київ)
Кривицька Анна (Київ)
Toyota Land Cruiser 70 22:22 25 4 5
5 114 Бідюк Віктор (Київ)
Грицьков Роман (Київ)
Daihatsu Rocki 23:10 24 5 4
6 106 Войтко Олександр (Вінниця)
Кочегаров Андрій (Вінниця)
Toyota 4Runner 21:56 18 6 3
7 109 Філіпський Андрій (Стаханов)
Бондаренко Дмитро (Стаханов)
НИВА 21213 23:09 17 7 2
8 140 Гнідаш Богдан (Київ)
Бєлозор Вячеслав (Київ)
Toyota Land Cruiser 40 18:08 15 8 1
9 111 Гудзь Денис (Київ)
Гевель Андрій (Київ)
Nissan Navara 20:54 14 9 -
10 139 Нікіфоров Дмитро (Дніпропетровськ)
Бровко Кирило (Дніпропетровськ)
УАЗ 31512 18:27 9 10 -
11 113 Анісов Олег (Кременчук)
Латухин Максим (Кременчук)
УАЗ 4696 22:11 7 11 -
12 108 Коваленко Ернест (Харків)
Кравченко Родіон (Харків)
Suzuki Samurai 0:53 5 12 -
13 105 Кадяєв Сергій (Славянськ)
Шум Ігор (Сляванськ)
ВАЗ 21213 23:41 4 13 -
14 110 Куріло Оленксандр (Черкаси)
Чеберяк Олексій (Черкаси)
ВАЗ-21214 8:30 0 - -
15 104 Кульков Олексій (Київ)
Кульков Владислав (Київ)
УАЗ-31512 13:24 0 - -
16 112 Космач Максим (Коростишів)
Контар Анатолій (Коростишів)
ШЕВИ-НИВА ВАЗ 2123 23:16 0 - -
17 115 Фадеічев Віктор (Київ)
Мринський Олександр (Вишневе)
УАЗ 31512 23:21 0 - -
18 102 Юзков Віктор (Вишневе)
Юзков Артур (Київ)
Toyota Land Cruiser 70 23:35 0 - -
ТР2
1 209 Халаімов Денис (Харків)
Монастирьов Віталій (Харків)
УАЗ Хантер 21:43 34 1 10
2 205 Єршов Сергій (Київ)
Бурахович Андрій (Київ)
Toyota Land Cruiser 70 22:36 27 2 8
3 220 Кошкалда Владлен (Луганськ)
Томіна Ганна (Луганськ)
Nissan Patrol 22:51 24 3 6
5 202 Тараненко Ярослав (Київ)
Колієвський Олександр (Київ)
Toyota Land Cruiser 74 21:39 23 4 5
4 206 Лисенко Олександр (Київ)
Лисенко Андрій (Київ)
Toyota Land Cruiser 70 21:32 22 5 4
6 216 Шеремет'єв Антон (Одеса)
Никитенко Володимир (Одеса)
УАЗ-3151 22:05 18 6 3
7 222 Ніконов Олег (Київ)
Ніконов Андрій (Київ)
Toyota Land Cruiser 70 21:23 17 7 2
8 210 Жижин Андрій (Київ)
Зорін Сергій (Київ)
ГАЗ-69 21:50 17 8 1
9 204 Петренко Володимир (Київ)
Коваленко Олександр (Вишневе)
Mersedes G 300 23:19 17 9 -
10 213 Мартинюк Владислав (Київ)
Мартинюк Юлія (Київ)
Toyota Land Cruiser 70 23:29 16 10 -
11 211 Малашенко Віктор (Кременчук)
Сєчков Яків (Кременчук)
Nissan Patrol 23:42 16 11 -
12 203 Фролов Ігор (Дніпродзержинськ)
Литовченко Олександр (Дніпропетровськ)
Mitsubishi L200 15:34 14 12 -
13 215 Прудніков Михайло (Дніпропетровськ)
Грищенко Олексій (Дніпропетровськ)
Mitsubishi Pajero Sport 15:34 10 13 -
14 201 Оніщук Ігор (Київ)
Хаценюк Євген (Київ)
Mersedes 280 GE 10:59 8 14 -
15 212 Шаршонь Микола (Тернопіль)
Бичковський Іван (Тернопіль)
Mersrdes G 5:58 3 15 -
16 218 Криворучко Володимир (Кременчук)
Міронов Олег (Кременчук)
Daihatsu Rocky 6:51 2 16 -
17 208 Бойко Ігор (Київ)
Альохін Олескнадр (Київ)
Toyota Land Cruiser 0:00 0 - -
18 214 Слободян Юрій (Тернопіль)
Шеквель Микола (Тернопіль)
Daimler-Benz 5:56 0 - -
ТР3
1 302 Янукович Віктор (Київ)
Кодій Микола (Тарасівщина)
Mersrdes G230 21:58 39 1 10
2 313 Поступайло Іван (Одеса)
Гапоненко Ігор (Одеса)
ВАЗ-2121 стандарт+ 22:12 37 2 8
3 309 Михайлов Владислав (Стаханов)
Михайлов Олександр (Стаханов)
УАЗ-469 21:53 29 3 6
4 312 Козловський Віктор (Гродно)
Гончаревич Євген (Гродно)
ГАЗ-69 22:48 29 4 5
5 304 Четуха Валерій (Северодонецьк)
Бондарь Геннадій (Северодонецьк)
ГАЗ-69-RANGER 18:24 25 5 4
6 319 Пупов Сергій (Луганськ)
Москаленко Денис (Луганськ)
Steyr Pinzgauer 710M 23:02 24 6 3
7 301 Імерідзе Борис (Одеса)
Драганов Олексій (Одеса)
УАЗ 3151 15:19 20 7 2
8 311 Ель-Халабі Рафік (Абрамівка)
Донець Андрій (Київ)
УАЗ 3151 22:37 20 8 1
9 305 Тригуба Олег (Одеса)
Тригуба Геннадій (Одеса)
ГАЗ-69 22:45 18 9 -
10 310 Остапенко Сергій (Київ)
Масалов Анатолій (Одеса)
УАЗ 11:24 13 10 -
11 308 Ковінько Олександр (Вінниця)
Юрченко Ігор (Вінниця)
Mersrdes G 14:10 7 11 -
12 307 Панченко Олексій (Красний Луч)
Трубіцин Олександр (Красний Луч)
ЛУАЗ 969М 22:41 7 12 -
13 314 Новіков Денис (Київ)
Новіков Андрій (Київ)
УАЗ-31519 20:20 4 13 -
14 303 Кудрявцев Михайло (Сімферополь)
Юмашев Олександр (Сімферополь)
УАЗ 31514 16:06 0 - -
15 306 Заболотний Тарас (Любіж)
Ваховський Руслан (Київ)
STEYR PUCH 22:13 0 - -
ATV
1 9 Новіцький Віталій (Хмельницький)
Литвинов Павло (Львів)
Yamaha Grizzly
Suzuki KingQuad 750
19:56 43 1 10
2 7 Міньков Дмитро (Харків)
Романенко Володимир (Харків)
Polaris RZRS 20:42 40 2 8
3 11 Микуленко Костянтин (Балаклєя)
Циро Дмитро (Київ)
Yamaha
Yamaha
21:40 40 3 6
4 32 Хорошевський Андрій (Київ)
Баликін Роман (Київ)
Kawasaki 750
Kawasaki 750
18:08 38 4 5
5 3 Позняк Іван (Запоріжжя)
Позняк Владислав (Запоріжжя)
Bombardier 800
Bombardier Renegade 800
20:10 35 5 4
6 18 Геря Микола (Луганськ)
Филиппов Дмитро (Луганськ)
Yamaha
Yamaha
22:10 32 6 3
7 17 Рєзніков Олексій (Київ)
Лінкін Спартак (Київ)
Kawasaki 750 Terex 19:20 30 7 2
8 5 Осіпов Дмитро (Запоріжжя) Suzuki Buggy 20:57 26 8 1
9 6 Єрш Михайло (Київ)
Єрш Олексій (Київ)
Kawasaki 750
Yamaha 600
17:43 24 9 -
10 27 Педченко Вячеслав (Київ)
Довбиш Вячеслав (Обухів)
Yamaha
Yamaha
9:40 22 10 -
11 14 Кравченко Володимир (Київ)
Ніколішин Валерій (Київ)
Kawasaki
Yamaha
22:52 22 11 -
12 24 Лавров Олег (Київ)
Лінкін Андрій (Київ)
Kawasaki 750
Kawasaki 750
18:01 20 12 -
13 12 Пархоменко Олександр (Волноваха)
Пархоменко Геннадій (Волноваха)
Kawasaki 750
Yamaha Grizzly 700
11:54 18 13 -
14 15 Русалін Костянтин (Київ)
Дундій Тарас (Київ)
Kawasaki 750
Honda CRF
19:55 17 14 -
15 10 Терлецький Володимир (Київ)
Подскребаєв Дмитро (Київ)
Bombardier 800
Bombardier Outlander 800
23:17 16 15 -
16 13 Хрипков Сергій (Київ)
Дробот Анатолій (Київ)
Bombardier 800
Bombardier 800
15:10 15 16 -
17 19 Рахмайлов Євген (Київ)
Гнідин Юрій (Луганськ)
Bombardier 800
Kawasaki 750
15:31 7 17 -
18 25 Берьозкін Сергій (Київ)
Гагалюк Богдан (Львів)
Kawasaki 750
Yamaha
15:40 7 18 -
19 4 Шпак Ігор (Львів)
Зошій Андрій (Львів)
Yamaha Grizzly 700
Polaris Sportsmem 500
12:42 4 19 -
20 8 Синьговський Вадим (Харків)
Слюсаренко Валерій (Харків)
Bombardier Renegade 800
Bombardier 800
18:58 1 20 -
21 1 Логвиненко Сергій (Київ)
Дзиба Микола (Київ)
Kawasaki 750
Kawasaki 750
0:00 0 - -
22 2 Франчук Ігор (Київ)
Корчак Дмитро (Київ)
Kawasaki 750
Kawasaki 750
0:00 0 - -
23 20 Лукацький Віталій (Кременчук)
Порохня Олександр (Кременчук)
Kawasaki 750
Kawasaki 750
0:00 0 - -
24 21 Логвиновський Олег (Кременчук)
Костюченко Вадим (Полтава)
Kawasaki 750
Kawasaki 750
0:00 0 - -
25 22 Ахмедов Шамиль (Київ)
Лохман Ігор (Київ)
Kawasaki 750
Bombardier 800
0:00 0 - -
26 23 Катеринчук Микола (Київ)
Лопушанський Андрій (Київ)
Kawasaki 750
Kawasaki 750
0:00 0 - -
27 16 Зелінський Адріан (Київ)
Мостовий Іван (Київ)
Bombardier 800
Bombardier 800
4:56 0 - -
ТУРИЗМ
1 414 Макаренко Володимир (Зернове)
Кондратьєв Юрій (Одеса)
Toyota FJ Cruiser 21:33 103 1 -
2 419 Жерліцин Євген (Хмельницький)
Гусєв Дмитро (Хмельницький)
Трепез Андрій (Бахматовчи)
Mitsubishi L200 20:09 100 2 -
3 410 Мельніченко Юрій (Київ)
Демура Андрій (Київ)
Демура Олександр (Київ)
Mitsubishi L200 20:17 100 3 -
4 408 Свінарчук Сергій (Київ)
Волік Сергій (Київ)
Mitsubishi L200 20:59 100 4 -
5 401 Мельниченко Олександр (Київ)
Арсланова Марія (Київ)
Чернишев Віталій (Київ)
GW Pegasus 21:23 100 5 -
6 409 Чкадуа Сергій (Київ)
Варгатюк Олексій (Київ)
Гуренков Олексій (Київ)
Toyota FJ Cruiser 22:59 98 6 -
7 424 Франц Антон (Київ)
Сармадейкіна Наталія (Київ)
Кирсенко Олексій (Київ)
Mitsubishi L200 23:21 98 7 -
8 412 Безлюдний Сергій (Конотоп)
Могиленко Олег (Конотоп)
Безлюдний Тимур (Конотоп)
Toyota Land Cruiser 80 22:26 93 8 -
9 413 Кобелєв Андрій (Київ)
Лисенко Тарас (Київ)
Кравець Андрій (Київ)
УАЗ-31512 22:16 85 9 -
10 417 Пенкаль Сергій (Хмельницький)
Малиновський Юрій (Хмельницький)
Лабужанський Олександр (Київ)
Nissan Patrol 23:13 83 10 -
11 444 Чекаль Роман (Кременчук)
Федотов Євген (Кременчук)
НИВА 2121 23:17 83 11 -
12 418 Котляревський Віталій (Хмельницький)
Парахін Вадим (Хмельницький)
УАЗ-469 22:23 80 12 -
13 404 Артюхова Наталія (Київ)
Халєєва Анастасія (Донецьк)
Suzuki Samurai 23:15 80 13 -
14 416 Володарський Геннадій (Київ)
Жуковський Дмитро (Київ)
Созінов Володимир (Дніпропетровськ)
Mitsubishi Pajero 23:07 78 14 -
15 402 Натров Вадим (Одеса)
Барановський Валерій (Одеса)
НИВА 21213 23:05 77 15 -
16 405 Зворигін Олександр (Дніпропетровськ)
Зворигін Сергій (Дніпропетровськ)
Зворигін Кирило (Дніпропетровськ)
Mitsubishi Pajero 2 19:39 75 16 -
17 426 Кукуруза Костянтин (Дніпропетровськ)
Павлов Олександр (Дніпропетровськ)
Nissan Patrol 21:09 73 17 -
18 434 Андріанова Єва (Київ)
Морозов Олександр (Київ)
Mersedes G300 23:37 73 18 -
19 422 Цаплієнко Олег (Київ)
Лисич Андрій (Київ)
Toyota Land Cruiser 100 18:27 55 19 -
20 411 Бондаренко Олексій (Луганськ)
Бондаренко Олена (Луганськ)
Daihatsu Rocky 23:10 55 20 -
21 433 Петров Сергій (Київ)
Марийчук Олена (Київ)
Toyota Land Cruiser 60 23:29 54 21 -
22 430 Пивовар Андрій (Київ)
Короленко Андрій (Київ)
Пивовар Євген (Київ)
Toyota FJ Cruiser 19:15 51 22 -
23 428 Дворяк Дмитро (Одеса)
Дворяк Зінаіда (Одеса)
Toyota Sfurf 20:45 39 23 -
24 415 Кожємякін Святослав (Київ)
Кожемякіна Ганна (Київ)
Jeep Grand Cherokee 22:01 39 24 -
25 423 Студінська Ольга (Київ)
Румянцева Ірина (Миколаїв)
Jeep Grand Cherokee 20:45 38 25 -
26 421 Студінський Віктор (Київ)
Гутієв Казбек (Київ)
Jeep Grand Cherokee 20:48 34 26 -
27 432 Сахно Євген (Київ)
Волошко Дмитро (Київ)
Nissan Patrol 14:00 19 27 -
28 427 Денисов Валерій (Київ)
Чудайкін Антон (Київ)
Молодченко Ярослава (Київ)
Mitsubishi L200 20:25 18 28 -
29 429 Ковалевич Євген (Київ)
Ковалевич Марія (Київ)
Nissan Patrol 01:18 1 29 -
30 420 Гаврилюк Микола (Хмельницький)
Щербакова Олена (Хмельницький)
Щербаков Вадим
Mitsubishi L200 05:21 - - -
31 99 Беспечний Сергій (Київ)
Старюк Владислав (Київ)
Лівий Анатолій (Київ)
Kawasaki 650 14:14 - - -
32 407 Заргана Дмитро (Донецьк)
Циплаков Сергій (Донецьк)
Toyota Land Cruiser 105 15:52 - - -
33 431 Статецький Сергій (Київ)
Вінокурова Руслана (Київ)
Suzuki Jimny 00:00 - - -
34 403 Попов Олександр (Київ)
Пташник Олександр (Вишневе)
Mitsubishi Pajero 00:00 - - -
35 406 Сєрік Ілля (Харків)
Дупак Михайло (Київ)
ГАЗ-69 00:00 - - -
36 425 Вольф Олександр (Київ)
Вольф Алла (Київ)
VW Touareg 00:00 - - -
© 2008 — 2011 offroad.net.ua. All rights reserved. by nucleart.net 2008